Jump to content
Sign in to follow this  
rudolf

posilovač brzd

Recommended Posts

Mám dotaz, je normální že je posilovač brzd u dieslu 205 (vývěva s řemenicí) slabší ve srovnání s Feldou či Fábkou (benzín). Popřípadě v čem může být problém, posilovač funguje podle testu s propadem pedálu po nastartování a když se na to zavěsím tak to taky zasmykuje, ale je na to potřeba víc tlačit. Dík.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele: pazouti, konkretnwe 205, 3089 jsou tim vseobecne vyhlaseni..... Nepocitej , ze u tak staryho auta budou brzdy stejny jak u Fabky ( a ta je ma fakt oproti 205ce sqely) To je proste dan tomu, ze mame stary auta. A taky trochu technicky pozadu, nez jsou ted

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dík. No ty brzdy byla jediná věc která mě na 205 zklamala (mám ji 1 měsíc). Už sem zkoušel vyměnit podtlakovou hadici a hlavní válec se mi taky nezdál, tak sem ho dal taky novej. Možná to bylo zbytečný, ale mám takou špatnou zkušenost, kdy mě pěkně zamrazilo když mi úplně odešel uprostřed Německa :-(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky mi to blbe brzdilo. Test s propadem pedalu po startu byl v pohode. Pri jizde to brzdilo dobre jen kdyz jsem tam dal neutral a pridal plyn. Prvne jsem myslel ze to je volnejsi remen u vyvevy a ze treba prokluzuje, ale dotahnout uz vic nesel tak jsem rozebral celou vyvevu a ejhle, byla praskla membrana. Tomu testu s propadajicim pedalem po startu uz nejak neverim:mad:

Kdyz jsem po oprave zkousel brzdy tak jsem malem prolitl prednim sklem:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel 205 jsou tímto problémem, velice známy, zvlaště \"D\". Nedá se s tím nic dělat, když jsem svýho Pažouta přivezl domů, brzdy byly první věc po který jsem šel, kontrola podtlakovky, vývěvy, hadic. Nic nepomohlo, bohužel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×