Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte prosím s automatem


ozzy56

Recommended Posts

protože aut. převodovka v mém autě (P2008-EAT6) řadí v normálním modu nejpozději ve 2200 ot./min a protože si myslím, že toto není to pravé ořechové pro nový motor, řeším to tak, že střídám mody--jednou jezdím s modem ,,S''--ten dovolí motoru max. 3000 ot., jindy jezdím v manual modu, kdy můžu vytočit motor jak chci

takže mám dotaz hlavně na členy, kteří mají aut. převodovku v malíčku, zda to dělám dobře, nebo to nemám vůbec řešit ?

myslím si totiž, že nový motor by měl jezdit ve všech otáčkách, nee jen do 2200 ot., co ho pustí aut. převodovka :myslim  děkuji všem za rady, je to moje první auto s aut. převodovkou, takže jsem v tom maňas :D

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já automat mám, ale ne od novoty, takže asi neporadím. Ale když na tím přemýšlím, tak bych to asi neřešil. Co mám na nových autech vyzkoušené, že když se chceš svézt, tak převodovka klidně točí víc, i když nepřepneš na sport. Zaleží na tom, jak máš těžkou nohu :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to radi pri 2200 ot, ked je studený, ráno a tak, potom pri kludnej jazde okolo 1700. Ale keď skalnej pedál na podlahu, napr pri prudkom zrýchlení na objednanie, kľudne drží 4 aj na 4000 ot pri 110 km/h. 

Ked viem ze ho budem naháňať, tak S radim skôr, aby sa prispôsobil. Manuálny režim skoro vôbec nevyužívam. Mam eat6 v 308sw, naj 50 000 km.

Kedysi sa auto zabiehalo, cca 5000 až 10000 km, ale dnes to už asi nikto nedodržiava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...