Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blinkrový vodič na Peugeot 106


Onyxacek

Recommended Posts

Zdravím, 
chtěl bych se zeptat, jak se dostanu k drátu s blinkrovým signálem? Respektive jak se dostanu k blinkrové žárovce nebo jakémukoli napájení ?
Potřebuju jen ten drátek s 12V z blinkru, ale nemůžu ho nikde najít.

Přihazuju fotky kam jsem se koukal, tak pokud by to bylo někde vidět, tak poprosím o zvýraznění, nebo tak něco.

Díky
 

WhatsApp Image 2019-04-25 at 19.00.48.jpeg

WhatsApp Image 2019-04-25 at 19.00.49.jpeg

WhatsApp Image 2019-04-25 at 19.00.50.jpeg

WhatsApp Image 2019-04-25 at 19.00.51.jpeg

 

WhatsApp Image 2019-04-25 at 19.00.52.jpeg

WhatsApp Image 2019-04-25 at 19.00.53(2).jpeg

Upraveno uživatelem Onyxacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Onyxacek changed the title to Blinkrový vodič na Peugeot 106

Nejdriv by sis mel precist JAK a KDY ma fungovat HOMOLOGOVANE denni sviceni nez Te prvni zelenej muzicek zastavi s hrubou zavadou ohrozujici bezpecnost silnicniho provozu, sebere Ti OTP, vystavi slozenku a jako bonus possle na STK :P

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, pesastor napsal:

Porad si myslim, ze kdyz to zakojis na vystup pro jeden blinkr tak je Ti to platny jak mrtvymu fusekle. Sezen si autoelektikare, pokecej s nim, treba Ti pomuze ale spis Ti to rozmluvi.

Mám v plánu to zapojit pro každou stranu auta na výstup z blinkru té strany ..

Autoelektrikáře si shánět nechci, protože bych mu nejspíš musel zaplatit a pointa všeho co teď dělám je, že si to chci udělat sám a naučit se něco nového o svém autě. Když zajdu za elektrikářem ať mi to zapojí tak si to navzájem odporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

na tom svetle je asi 10 kabelu - vezmu skousecku (pro debily zarovku s 2 kabelama) jeden konec pichnu na kostru - to je karoserie auta
 a druhym koncem hledam kabel ktery pri zapnutym blinkru - asi zacne blikat ne ??

Kde "na tom světle" je asi 10 kabelů? To je sice fajn ale "pod pokličkou" v tom světle kde je normální žárovka je akorát patice H4 na žárovku a malý konektor na parkovačky.. víc tam není (nebo jsem to přehlídl? je tam špatně vidět).. jinak bych se neptal.. a schéma H4 jsem si našel a v kombinaci "dálkové", "na blízko" a "zem" jaksi blinkr asi hledat nemusím ne? a co se týče parkovaček tak tam je taky jenom napětí a zem.

Upraveno uživatelem Onyxacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Havlicek.Lukas  Je to marny, Je To Marny, JE TO MARNY....... Co je to zkousecka prosiiiim??? :roker

EDIT

jestli chce autor vlakna merit multYmetrem, tak by nemel zapomenout prepnout na AC, blinkry prece blikaji takze stridaji napeti z nuly na 12V

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete si prosím ze mě přestat dělat srandu? Jsou to dva LED pásky s funkcí blinkru a na každé straně je žlutý drátek který se má vyvést právě na 12V z blinkru. (normální svícení jsem si už vyřešil, na to se neptám). Já jen nemůžu najít kde těch 12V z blinkru naberu. Hledal jsem to asi hodinu a tak jsem se rozhodl, že se zeptám tady. Nejdřív dostanu výsměch a pak radu jak funguje zkoušečka, kterou sice nemám ale mám multimetr, takže ano.. ověřil bych si to.. ale jelikož u H4 jsou jen vstupy které jsem popsal, tak tam mi to nepomůže, u parkovačky taky ne a ptám se jestli jsem něco přehlédnul. Ptám se snad normálně a slušně, tak bych ocenil trošku nápomocnosti. Kdybych se chtěl nechat vysmát, nejdu na peugeot-club. Možná jsem tu otázku špatně položil, ale chyby jsou lidské.

Upraveno uživatelem Onyxacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA jsem Ti taky normalne a slusne poslal schema KDE mas ty vystupy na pacce svetla/blinkry. Jestli to nekapirujes, sezen si onoho elektrikare a neplac ze mu budes muset zaplatit. Od te doby co byly vynalezeny penize, tak to proste chodi.

Edit

a neplac ze nemas zkousecku. Normalni clovek ji udela z autozarovky a dvou kabliku behem par minut.

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocenil bych přívětivější přístup. Nepláču tu, jenom prostě nevím jak se k tomu dostanu.. jediné co  jsem z toho schéma vyčetl je krom francouzštiny, že indicateur je na pinu vpravo dole.. ale víc jsem se nedozvěděl. Najdu to po rozebrání volantu, nebo jak tomu mám rozumět ? To se člověk už ani nemůže doptat aby nebyl za debila .. Navíc když potřebuju pro pravý led pásek pravý blinkr a levý led pásek levý blinkr, tak nerozumím jak to vemu z jednoho pinu.. 

Upraveno uživatelem Onyxacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...