Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autopotahy na sedačky


sallyk

Recommended Posts

Ahoj, nemáte někdo ve svým autě autopotahy?? Jak teď vozím kupu dětí  na turnaje v basketu, tak sedačky dostávaj na prdel od různých svačin a pitíček. Já vím, že nejjednodušší by bylo zakázat jídlo v autě ale jsem dobromil a hladová očka dětí mě vždycky ukecaj. Koukám na tyhle https://www.kubi.cz/autopotahy-peugeot-expert-ii-8-mist-od-r-2007-sedo-cerne nicméně, kdyby měl někdo zkušenost s jinými předem díky za nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam take kozenkove (sice na 406-ke),a poutieras ich a ziadny problem ale su drachsie cca 60-80 eur 

ale tachsie sa montuju na sedacku treba sa s tym pohrat ale ak ich dobre natiahnes vyzera to dobre

ma to zipsy cize ak mas zadnu laktovu opierku alebo delene zadne sedadla neni problem staci rozypsovat 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som dostal od manzelky k narodkam do mojho experta pred dvoma rokmi nove potahy lebo sedacky dostali riadne zabrat, hlavne soferova.Mam sice len trojmiestnu verziu ale sedia perfektne a nieje ani poznat ze su to potahy. Su od MADu. Sedacky boli vonku ked som ich tam daval. Ked sme kupovali pred styrmi rokmi Partnera tiez tam boli potahy od tohto vyrobcu. Boli tam stitky po bokoch. Tak isto to nieje poznat ze su to potahy. Pytali by sa uz vycisit, ale auto je na predaj a nechcem uz investovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...