Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.2 hdi problemy po vymene motoru


danthe

Recommended Posts

jasne diagnostika, ale cekacka v peug je skoro 10dnu a tak se ptam..po vymene motoru spotreba na dalnici pri 120 stala rychlost pres 10litru..auto po pridani plynu ma vykonovou diru pri rozjezdech, turbo nabehne az kolem 2000ot..

daval se jiny motor vc vstriku, motor je muj a jezdil kolem 7 litru..je mozno motor zprovoznit bez kodovani vstriku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva tipy:

1) měl jsem něco podobnýho, na měření výkonu mi kluci říkali, že někde u turba je nějakej ventil, co rád zatuhává a může se to projevovat právě tak, že dokud nezabere turbo, tak to netáhne vůbec - což nebyl můj případ, a bohužel už si po letech nepamatuju přesnějš, o co šlo

2) probblém s podtlakama, diskutoval jsem to tady (byť původní problém, na který jsem se v tématu ptal, jsem nevyřešil - aktuální podezření je podávací čerpadlo):

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎25‎.‎04‎.‎2019 at 13:30, danthe napsal:

jasne diagnostika, ale cekacka v peug je skoro 10dnu a tak se ptam..po vymene motoru spotreba na dalnici pri 120 stala rychlost pres 10litru..auto po pridani plynu ma vykonovou diru pri rozjezdech, turbo nabehne az kolem 2000ot..

daval se jiny motor vc vstriku, motor je muj a jezdil kolem 7 litru..je mozno motor zprovoznit bez kodovani vstriku??

Zdravím podobné věci to dělá i mě, stejný problém, stejný motor  - výměna motoru a od té době stejné projevy jako tvoje. Už se to nějak povedlo vyřešit? Dík za info  MK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě otázka, než jsem ho vracel zpátky na nový motor tak jsem ho vyčistil a nevypadal že by nefungoval, ale to je otázka že?  mě tet napadá že byl zaslepený, ale já ho vrátil zpátky nezaslepený to by mohlo byt ono. Možná teda

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, pesastor napsal:

@mickkom  diagnostika Ti jednoznacne odpovi. Se zaslepenum [nebo jeste vetsi cunarna] emulovanym neprojdes na STK a rozhodne nedoporucuju s takhle upravenym autem navstevu nasich drahych rakouskych sousedu!   

To jo mi je jasné, já spíš že bych to vyzkoušel zaslepit a když to bude OK tak koupím nový EGR, a emise jsem dělal dneska a prošli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, pesastor napsal:

@mickkom  diagnostika Ti jednoznacne odpovi. Se zaslepenum [nebo jeste vetsi cunarna] emulovanym neprojdes na STK a rozhodne nedoporucuju s takhle upravenym autem navstevu nasich drahych rakouskych sousedu!   

Zase vykřičník😀,  to auto prochází úplně v pohodě stk i bez egr a fap. A víš vůbec co Rakušané kontrolují a jak? To samé v raichu.Hlavne nepiš rukavice, to je totální nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

@Milan+  jsou liode chytri, chytrejsi a pak jeste ti nejchytrejsi = vycurani. Jsou lide kterym pochopitelne i ted projde Vochcafka TDi kteera kdyz zarostuje tak je za ni dymova clona jak za kriznikem Kirov.  Ale potom zcela nahodne takovihle lide zajedou k Rakusakum a kdyz Asinag nema naladu se pak nestaci divit. A to neni na tema "jedna pani povidala", ale zkuenost. 

Vzdyt i tady na foru nekdo psal o tom, jak ho takovahle legracka stal jako nova Fabkas.

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

egr zaslepovat nebudu, ani na jednom aute jsem to nepotreboval a vzhledem.k vysokym najezdum a cestam po Evrope (ne s P807) to ani delat mebudu. Problem jsem doposud nevyresil, objevily se druhotne zavady po vymene, kdy auto zustalo *neumím psát slušně* v patek v plnem provozu v Brne v centru..EGR jsem doufal, ze vycisti nebo prekontroluji, mne to prijde, ze nekde utika podtlak, auto hur brzdi a jak uatahne turbo, ten kopanec je brutalni.hlava a vstriky tak jsou z 4hx z 607, coz by vliv mit nemelo, po te vymene je slyset, ze turbo piska, nic hlasiteho, ale piska.. EGR nemam poneti, hde na 2.2 je, pristup je tam k hovnu. Prisel jsem nato, ze auto jezdilo s velkou dirou ve vyfuku hnedka za dpf, chystam se na demontaz katu a dpf a vycistebi, kontrolu hadic, a podtlakoveho vedeni. Membrana na swirl drzi tlak, coz jsem doufal, ze bude ko.

Hodne jsem na UK foru cetl o MAF, ze.muzr byt mastna nebo KO, ale netusim, jsky vliv by mohla mit na netahnuti turba odspodu..

IMG_20190426_135404.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎07‎.‎05‎.‎2019 at 20:01, Milan+ napsal:

Zase vykřičník😀,  to auto prochází úplně v pohodě stk i bez egr a fap. A víš vůbec co Rakušané kontrolují a jak? To samé v raichu.Hlavne nepiš rukavice, to je totální nesmysl. 

Asi si evidentně nečetl celá příspěvek. Napsal jsem, že to vyzkouším a když to bude OK tak dám nový, a hlavně emise to prošlo ještě před zaslepením, tak si laskavě přečti celý příspěvek a pak něco komentuj, A že někoho kontrolovaly Rakušané se ani nedivím, když ty vraky co tady lidi provozují jedou někam za hranice tak dobře jim tak.
A jinak auto má funkční fap a pochopitelně i funguje vstřikování aditiv, ten kdo zruší fap tak je mongol, to já bych neudělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak další update, výměna váhy vzduchu, auto chvíli jelo naprosto super, turbo efekt zmizel, náběh postupný, spotřeba i na palubáku jak bývala kdysi..po asi 80km klasika, oranžová s vrtulníkem a P0413, já myslel, že tohle má jen benzín a ne tahle rachotina...nemáte někdo tušení, kde tu pumpu hledat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...