Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P406 break HDI RHZ - Jirka


Jirka.budejovice

Recommended Posts

 Mojí 406 break HDI 2.0 RHZ r.v.2001 mám od roku 2012, měla najeto 160tis km, dovezena byla z Německa ale těsně předtím z Itálie, kromě pár lehkých parkovacích šrámů krásný stav. Žádná koroze, ještě jsem sundaval nálepky z třmenů brzd. Vše na autě originál dily i destičky. Na autě nebylo třeba dělat nic zásadního takže jsem se rozhodl založit vlákno o něm až teď.

Servis:

180 tis.km - všechny stabilizační tyčky, čepy řízení, akcelerační silentblok, oprava motorku cirkulace vzduchu

200 tis.km - komplet rozvody, kladky, řemen, řemenice, repase alternátoru

207tis.km - destičky, kotouče

223tis.km - komplet spojka 

225tis.km - tlumič výfuku, kondenzátor klimatizace, výměna předních kulových čepů, výměna ložisek horních uložení tlumičů, čepů řízení a stabilizačních tyček, výměna oleje v převodovce

 

Každých 10tis.km olej, filtry

Každých 30 tis.km palivový filtr

Jednou za čas vystříkání kapoty a A sloupku voskem, ošetření prahů

Vylepšení: Samostmívací zrcátko a osvětlené protislunecni clony, rozprašovací ostřikovače, osvětlení ve dveřích, krabička na MP3 k origo rádiu, chromové rámečky budíků, LED osvětlení interiéru, zaslepení EGR, držák na parkovací lístky, chromová koncovka výfuku, dodělání 2. světýlka a 12V zasuvky v kufru, vytlumení kapoty, příčky od motoru, předních dveří a kufru, automatické svícení, kožený potah volantu, hlavice řadící páky a páky ruční brzdy, výměna všech reproduktorů

Přidám pár foto jak šel čas

 

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nemal som cierny 

mal som klasiku sive sedacky a tapaciry

palubovka je striekana ,tie casti ktore boli sive 

listu len vycvaknes

blbe je ze musis z druhej strany odvrtat plastove nity aby si tapec rozobral na 4 kusy  (inak to nebude dobre vypadat ta latka )

a dolezite je to potom to naspet pospajat tak aby to bolo pevne  pretoze ked nebude bude ti to plandat 

ale poviem ti pravdu znovu by som to uz nerobil  strasna kopa roboty je s tym 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem z toho jelen. Ať je to studené nebo teple, z odvzdušňovaku na termostatu prostě nic neteče. Nějak nechápu 🤔. Teplota 90, topí to normálně. Jinak mě ještě napadlo, snad nikdy se mi nesepla sahara bez klimy 🤔

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...