wrap Posted April 24, 2019 Posted April 24, 2019 Ahoj nevíte jestli se dají namontovat na přední nápravu 55kw verze (nechlazené kotouče) chlazené kotouče s třmeny z výkonnější verze 206 ? Quote
ozzy56 Posted April 24, 2019 Posted April 24, 2019 jestli to jde přehodit neví na 100 %, možná budeš muset vyměnit i těhlice, jinak chlazené kotouče budou mít větší průměr, takže i větší třmeny (brzdy), pravděpodobně pak nenasadíš původní kola, takže budeš muset koupit i větší kola, jenže ten motor 55 kw na větší a širší kola nemá výkon, takže tak asi... Quote
ozzy56 Posted April 25, 2019 Posted April 25, 2019 koukal jsem a je to tak, průměr kotouče plného a větraného je opravdu stejný, pak by to mělo jít zaměnit i s brzdama Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.