Iverson Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Zdravím, chtěl bych se s Vámi poradit ohledně problému se stahováním okna u řidiče. Ve dveřích je vyměněn motor automatického stahování oken, to funguje bez problému, ovšem přes ovládání ve dveřích lze okno pouze stahovat dolu, nikoli vytahovat zpět nahoru. Před výměnou šlo okno ovládat oběma směry, ale nefungovalo automatické stahování, kvůli čemuž jsem motor nechal měnit. Okno lze tedy vytahovat nahoru pouze přes středový panel ovládání všech oken naráz. Když zkouším mačkat tlačítko pro zvednutí, je ve dveřích často slyšet tupá rána, jako by se okno chtělo tlačit opačným směrem, tedy dolů. Dlouhé stisknutí obou tlačítek ovládání pro uložení pozic nepomáhá. Je problém opět v motoru (nebyl nový) ve dveřích, nebo mám hledat chybu jinde? Díky. Quote
jarokare Posted April 24, 2019 Posted April 24, 2019 Zkus rozebrat a vyčistit desku ovladače oken na dveřích , když je tam bordel , tak to takhle blbne ... Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.