Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava displaye PP s NAVI


kupák

Recommended Posts

Už asi dvě hodiny hledám a nenacházím, ikdyž už to tady určitě kdysi bylo, nebo je a já neumím najít. To jako omluva pro adminy, že zakládám dublované téma. :)

 

Mám v mé 406 PP s origo NAVI, je to verze bez MUX, r.v. 11/2000, ovládá se takovým tím dálkovým ovládáním. Začíná se na něm projevovat kromě vypadávajících řádků, což je opravitelné, taková ta tmavnoucí skvrna za tepla, co nemá ostré okraje a opravit nejde. Má někdo ten display k dispozici, nebo je nějaká možnost opravy? Koukal jsem, že na ebay jsou náhradní placky pro C-display do 407. Nedalo by se to implantovat do toho mého? Vypadá to docela podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Venoval jsem tomu ne malo casu ale zadny zazrak se proste nekonal - predemnou se tomu v dobe kdy to bylo "IN" se problemu venovalo vice lidicek ale zadne zarucene opravy se nikdo co vim nedobralo.
Ventilatorek byl Ok ale jen na chvilku .... Vedlejsim produktem byl i hluk :( - ja vim jsem tim postizeny!

Mam doma jeden na pokus a druhy byl pred trema roky Ok ale letos vydrzi cca 1hod a pak je cerny  - proste "zmetek" ktery se pustil do seriove vyroby ....

Tot muj skromny nazor - ale je prijemnejsi nez "B" cko nic mene ten sezeneme za nula nic na vrakovisti.  :myslim:xvul
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahoj taky mám ten problém,hledal jsem všude možné a nešel jsem jenom tohle,ale nezkoušel jsem to!.http://www.opravyjednotek.cz/opravy-elektronickych-jednotek/displeje/oprava-informacniho-displeje-peugeot-406-1995-2004.htm jednotku-Displej jsem vyměnil cely za obyč.bez navigace a jenom co mi nejde páčka pod volantem na zvuk a ladení stanic a ven. teplota,jinak vše ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento displej nikto neopravuje. Nie sú náhradné diely. Vrstvy displeja sa od seba odlepujú, dostáva sa tam vzduch, a preto to potom tak vyzerá. Niekedy ich opravoval jeden jediný rus (google --> albin 607 display), avšak ten to už tiež nerobí, a samozrejme triky na verejnosť nepustí. 
Riešenie je výmena za B-čkový displej, aj keď to oproti C-čku vyzerá škaredo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...