Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Honzův nový mazlík


HonzaZ

Recommended Posts

no jak se s.e.r.e., tak se *neumím psát slušně* :myslim, zdá se mi, že srnky si myslí, že mají asi přednost, já včera na skůtru minul srnu tak o 5 metrů , večer jsem kontroloval trenky, bo to se mnou pěkně zatřepalo 😂, navíc teď ráno obcházím chajdu a srna na zahradě mi ožírá mirabelky, lekli jsme se oba tak na infarkt 🤠

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Každopádně je to smůla. Vypadá to, že budeš muset řešit ještě jednou.. víš jak se říká.. do třetice.  Snad ne, snad máš vybráno a už se ti to bude vyhybat.

Ať dobře dopadne oprava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pech :( Ale myslím že jsi měl ještě štěstí v neštěstí.. Nedávno jsem u známého viděl dvě auta po srážce se zvířetem - jedno byla srna která to přes nárazník vzala do čelního skla, druh divočák na pravou stranu nárazníku. Po divočákovi byl dokonce ohnutý tlumič, kdybych to neviděl tak tomu nevěřím. Každopádně obě auta na sra***. 

Přeju rychlou a snadnou opravu :) snad už máš vybráno a bude klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad už mám vybráno. Stalo se to včera v 14:45. Mám ji holku (srnu) na kameře. Zítra jedu do servisu aby to zkoukl pojišťovák a aby na to mrkli mechanici, zjistili co bude potřeba nové a pak to trochu učesali, abych mohl s tím jezdit bez obavy z policajtů. Termín opravy bude asi někdy ke konci září. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...