Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Honzův nový mazlík


HonzaZ

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...

Tak jsem dnes přišel k autu a koukám, že mi nějaký dement vylepšil dveře. Teď řeším, zda to dát na pojišťovnu, nebo to nechat opravit na vlastní náklady. Mám totiž spoluúčast 10 k Kč. Fotky nic moc, ale líp to nešlo. Autor se samozřejmě neozval.

20210108_144354.jpg

20210108_144402.jpg

20210108_144419.jpg

20210108_144428.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aha.. A co může stát oprava? Nemáš tam něco navíc ve smlouvě? Já mám opravu do 10 tisíc v domovském servise vždy za 1 tisíc. Teď je otázka co by to stálo ale zřejmě víc než deset a to rapidně. V autorizáku. Tam jsou schopni vyměnit dveře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, levné pojistky. Bez bonusů je pomalu za 40k. S bonusy něco málo přes 20k.  Mě těch 10k spoluúčasti vůbec nevadí, ale chci to mít v pořádku. Lak je prasklý v hraně, která tam vznikla. Nějakým vytahováním bych to řešil u auta, které má už něco za sebou, ale tohle je ještě v záruce. Už jsem to nahlásil na pojišťovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska je lidem všechno jedno. Z cizího krev neteče. Dcera loni při couvání lehce opískovala nějakého starého bavoráka. Volá mi, co má dělat. Tak jsem jí poradil ať zavolá policajty. Sice chvíli čekala, přijeli kluci, dali jí pětistovku pokuty a bylo vše OK. Může být v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...