Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Honzův nový mazlík


HonzaZ

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem si na důchod pořídil nového mazlíka. Je to nová P508 Allure 2.0 BlueHDI 160 S&S EAT8. Má nadstandardní výbavu full LED světla, vyhřívané sedačky, vyhřívané přední sklo ( bez toho bych se obešel, ale na skladovce bylo), dojezdovou rezervu. Nechal jsem si rovnou namontovat origo tažné zařízení. Barva modrá celebes. Najel jsem zatím něco málo přes 200 km a musím říct že super. Trochu jsem měl strach z automatu, ale ten nemá chybu. Na trase Brno - Praha s lehkou nohou spotřeba 5 l /100. Dávám pár fotek, ale kvalita nic moc. Později nafotím lépe. Možná si někdo dával otázku proč prodávám svoji starší P508, tak proto. HonzaZ

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, velká gratulace. Udělal jsi mi radost. Krásnej kočár :super Ať dobře slouží a jsi s ní spokojený minimálně tak, jako s tou dosavadní. Byl jsi jeden z prvních z klubu, kdo koupil "starou" 508 a teď jsi první, kdo koupil novou. Tak to má být :potlesk 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká výbavy, tak je to v podstatě to co jsem chtěl. Jediné, co bych oželel je vyhřívání předního skla. Podmínkou pro mě byla rezerva, vyhřívané sedačky a samozřejmě LED. Kola jsou šedá a jsou základní výbavou pro model Allure. Hezčí jsou s výbrusem, ale ty možná později, až se trochu zahojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytič, díky. Je to super svezení. Stará 508 byla, nebo ještě spíš je perfektní. Byla můj nejlepší Peugeot co jsem měl. Absolutně bez problémů. Budu se s ní těžko loučit. Tahle nová je přece jenom menší, ale já už zase nemám tak velké nároky na prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...