Jump to content
HonzaZ

Honzův nový mazlík

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem si na důchod pořídil nového mazlíka. Je to nová P508 Allure 2.0 BlueHDI 160 S&S EAT8. Má nadstandardní výbavu full LED světla, vyhřívané sedačky, vyhřívané přední sklo ( bez toho bych se obešel, ale na skladovce bylo), dojezdovou rezervu. Nechal jsem si rovnou namontovat origo tažné zařízení. Barva modrá celebes. Najel jsem zatím něco málo přes 200 km a musím říct že super. Trochu jsem měl strach z automatu, ale ten nemá chybu. Na trase Brno - Praha s lehkou nohou spotřeba 5 l /100. Dávám pár fotek, ale kvalita nic moc. Později nafotím lépe. Možná si někdo dával otázku proč prodávám svoji starší P508, tak proto. HonzaZ

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky, původně jsem chtěl ještě tak dva roky jezdit ve staré 508 a pak koupit nějakou lehce jetou novou 508, ale našel jsem novou o více jak 260 k levnější než ceník, tak jsem vše přehodnotil a šel do toho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Honzo, velká gratulace. Udělal jsi mi radost. Krásnej kočár :super Ať dobře slouží a jsi s ní spokojený minimálně tak, jako s tou dosavadní. Byl jsi jeden z prvních z klubu, kdo koupil "starou" 508 a teď jsi první, kdo koupil novou. Tak to má být :potlesk 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se týká výbavy, tak je to v podstatě to co jsem chtěl. Jediné, co bych oželel je vyhřívání předního skla. Podmínkou pro mě byla rezerva, vyhřívané sedačky a samozřejmě LED. Kola jsou šedá a jsou základní výbavou pro model Allure. Hezčí jsou s výbrusem, ale ty možná později, až se trochu zahojím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MJSytič, díky. Je to super svezení. Stará 508 byla, nebo ještě spíš je perfektní. Byla můj nejlepší Peugeot co jsem měl. Absolutně bez problémů. Budu se s ní těžko loučit. Tahle nová je přece jenom menší, ale já už zase nemám tak velké nároky na prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...