Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová pračka,jakej prací prášek??


306-Kubik-S16

Recommended Posts

Ahoj všem,

jelikož se naše rodinka bude rozrůstat o dva členy bylo potřeba koupit novou pračku ( bohužel kvůli místu nebylo možné zvolit solo sušičku tak máme 2v1 vybral jsem dle recenzí od známých a na netu výrobce HOOVER ale otázka zní jakej doporučíte prací prášek( gel) na barevné prádlo 

popř. jakou používáte aviváž která fakt hezky a dlouho voní ? 

Děkuji 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skoda ty pracky se susickou v jednom. Meli jsme, a ted kdyz mame kazdy separe, je vudet ten rozdil...misto nebyl problem, suska sla na pracku. Jinak zena pere odjakziva v persilu, ale pokud je nejaky jiny prasek v akci, a nazna ze je ok, tak klidne zakoupime. Nemyslim, ze jsou v tech znamejsich znackach az tak velke kvalitativni rozdily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož čekáme dvojčata tak varianta sušička na pračku bohužel protože bude asi potřeba si odkládat dítka kde to jen půjde 😄 každopádně varianta nákupu v SNR mě taky zajímá 🙂 a co aviváž ? 

sem tam slyším že nějaké cocolino zda se to tak jmenuje voní fakt dobře  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S pracíma práškama je to jako se vším zbožím pro východní blok. Není Persil jako Persil. V Německu se prodává  třeba Megaperls, který se do Čech vůbec nedováží. V aviváži máchají jenom socky. A to myslím vážně. Chtějí navonět prádlo, který smrdí. Když je prádlo vypráno v kvalitním prášku v potřebném množství, není potřeba "vonět" aviváží, která smradlavý prádlo stejně nepřevoní. Je to napsáno asi drsně, protože hodně lidí aviváž používá a nebudou můj názor sdílet. No ale co už?🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujeme k dvojčatům :potlesk (Nejhorší je první rok a pak už je to brnkačka :papa)

Ale z5 k tématu - Od té doby co máme sušičku, aviváž nepoužíváme. Prádlo je úplně jiné, než jen z pračky a sušení kdekoli... Na praní gely Perwoll z Dojčlandu. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, 306-Kubik-S16 napsal:

Děkujem 🙂 no spíš mám takové informace od Verči zjistit co se kde doporučuje na netu ale mě napadla rodinu Lva že by mohla poradit  🙂 

Se podívej na e mimino.. Tam víjou fšechno.. 😃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...