Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 SW


jspilka81

Recommended Posts

Koupím z dobrých rukou Peugeot 308 SW, 1,6 VTi, 16v, r. v. 2008 a mladší, najeto max. do 150 000 km, servisované. Litá kola, tažné zařízení, dělená zadní sedadla, výbava Sport nebo Premium výhodou. Cena do 110 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím.

Odkud, prosím, jste ?

Nabízím 308 SW, 1,6 VTi benzín + LPG, najeto 146000 km, do asi 115000 servisní kniha, pak jsem 2x měnil olej + filtr sám, r. v. 2/2009, litá kola, zadní sed. vyjímatelná, šedá metalíza, původ Itálie, nádrž na plyn do 1/2020, spotřeba 7,5 LPG, 6,5 benzín, panorama, digi klima, 6x airbag, ABS + ESP, originální autorádio, klimatizovaná přihrádka, všechny okna v elektrice, dešťový senzor, tempomat ... Cena 90000 Kč, popřípadě dohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V revizní zprávě je platnost nádrže do 1/2020, jak jsem psal výše. V ČR jsem 1. majitel, v ČR asi od začátku r. 2018 a kupoval jsem to se 118000 km.

Je to 7. místné (5 sedadel), otevírá se i sklo u kufru, má to i kolenní airbag, jako rezerva je dojezdovka, nádrž na LPG je pod autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kilometry máš ověřený?Cebie? Většinou auta z Itálie s Lpg mají najeto 30000km a víc/rok takže to může být pěkně stočený (a podle mě bude) hoď sem Vín a mužem zjistit servisní historií jestli sedí se servisní knížkou😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...