Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chybová hláška a jednotka BSI


Roman5008

Recommended Posts

Zdravím vespolek,

potřeboval bych poradit. Včera po natankování a odjetí od stojanu se mi na P-5008 1.6hdi (180.000km) rozsvítil oranžový trojúhelník s vykřičníkem. Auto mi nic nepíše, po nastartování to 2 krát pípne a pak svítí. Jediné co jsem našel, tak že se bude jednat asi o plný FAP. A s tím souvisí, ještě další můj dotaz - problém, který jsem doposud neřešil. Auto jsem koupil předloni v bazaru a při následné kontrole v servise mi zjistily neoprávněný zásah do jednotky BSI a vypsaly chyby komunikace - viz příloha. Jde to nějak odstranit, opravit, přehrát software v jednotce, či něco jiného, nebo mě bude čekat cesta do servisu a hledání závady. Proto také auto nic nepíše.

Předem děkuji za rady a poznatky. Jsem laik a s elektronikou si moc nerozumíme.

Servis.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE, zanesený FAP je doprovázen kontrolkou motoru/kontrolkou FAPu. Co je v BSI, jsou chyby způsobené absencí HF sady a vybité baterky/výměny baterie. To, co je na motoru je spojeno s CAN-BUS sběrnicí (rušení signálu), prodřený drát, oxidace atp.- cesta k ŘJ motoru. Jedná se o přerušovanou závadu- nahodilou, ne trvalý stav. K anténě- snad jen vyoxidovaná deska se zesilovačem uvnitř tělesa antény.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...