Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojkové ložisko 308SW


jarda.sadrokartony

Recommended Posts

tak vypínací ložisko spojky OEM 2041 95, cenu mi to nechce dát, nevím kolik máš najeto, ale měnit jen ložisko se nemusí vyplatit, máš i dvojitý setrvačník, chtělo by tu spojku po rozdělání omrknout mechanikem, aby rozhodl, co všechno je třeba vyměnit při jednom, protože u spojky musí převodovka ven

nebo pokud spojka normálně vypíná, jezdit dále a počkat, až se ložisko rozpadne úplně (může to trvat desítky tisíc kilometrů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bláho, díky,taky jsem nad tím přemýšlel že počkám až se to úplně rozbije, protože spojka maká dobře,najeto mám 129 tis.Km takže nic moc,navíc pokud nastartuju na neutrál ani to ložisko neslyším,jen když vypínám klíček a držím spojku tak ložisko se ozve,jinak to řadí jak má a jede moc pěkně,kolik je obvyklá cena za tu montáž spojky včetně ložiska? Odhadem,vím že to bude asi slušná pakárna, když musí půl motoru ven,jo a ta spojka je nějaká speciální?Kolik ta koštuje?Jsem totální antitalent na auta, děkuji ti za čas a odpovědi 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servisbox mi nechce ukázat cenu dílů, ale tipuju celkově cca 20 jen za díly

osobně bych jezdil dál, až se to rozsype, pokud to normálně řadí atd., nemá smysl to teď řešit :myslim

spojka není speciální, ale měl by se měnit i ten dvouhmotý setrvačník, takže cena za materiál pak vyleze nahoru...,měnit jen vypínací ložisko nemá smysl

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus cenu vyčmuchať na autokelly. S registráciou to vyjde lacnejšie. Ale ja si myslím, že más v prdeli dvojhmotový zotrvačniķ. A to by si cely komplet aj so spojkou a ložoskom mal mať za nejakých 400-500 eur. Neoplati sa to rozoberať kvôli jednému ložisku alebo meniť len zotrvačníķ. Môj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...