Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám příčníky na hagusy Berlingo-Partner


ozzy56

Recommended Posts

prodám origo Citroen-Peugeot příčníky na hagusy, jsou úplně nové, respektive 5 let staré :)--tak jak mi je dali do auta při jeho koupi, dal jsem je zabalené do garáže a nikdy nepoužil, možná pasují i na jiná auta PSA, to nevím, ale vyfotil jsem OEM číslo, co je na krabici, dal jsem za ně 3200 Kč, prodám za 1500 Kč

DSCN0014.JPG

DSCN0015.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zeptám se, tohle by měli být ony, že jo?  Pak právě ještě mají číslo 9616xa, ale ty jsou jen na Partner/Berlingo se skleněnou střechou. Tyhle co máš ty mají být právě jen na pevnou střechu, a o těch bych docela uvažoval, za tyhle peníze je už nikdy nikde neseženu, i když momentálně je teď vůbec nepotřebuji 😀

Screenshot_20190421_150310_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nebudeš mi věřit, ale já je opravdu nikdy nepoužil, dokonce ani nerozbalil, měl jsem berlingo s pevnou střechou a tak doufám, že pasují na pevnou střechu, myslel jsem si, že budu na nich vozit kola, ale obě kola se vešly dovnitř auta (když jsem vytáhl zadní sedačky), takže zbytečná koupě...,máme v rodině ještě 3 berlinga, ale všichni ty sprušle mají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za nabídku, filtry se hodí, nicméně musím si to promyslet, akorát teď řeším problém s Fapem, jestli budu muset měnit a nebo bude jen jakési čidlo u Fapu v háji, takže momentálně musím počkat, co a jak, i když nabídka je to hodně lákavá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...