Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž RZ 308 SW


Šindy 73

Recommended Posts

Dobrý den všem, někomu bude asi dotaz připadat směšný, ale snad se najde někdo, kdo mi odpoví. Očekávám novou 308 sw a zajímalo by mě, jak je v pátých dveřích přidělaný plast na RZ. Přesněji tedy zda je nutné vrtat do plechu díry, což mi přijde vzhledem  tomu, že se jedná o nové auta nepřijatelné. Nebo jsou již z výroby předpřipravené?

Děkuji Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Shodou okolností o tom byla i reportáž v Černých ovcí na ČT, kdy borec koupil nový užitkový auto (jestli to byl přímo Peugeot nebo něco jiné, už si nepamatuji) a při montáži toho plastu pod spz mu tam dali Texy (samozávrtný šrouby do plechu). Ptal se jich, proč to dělají takhle a nepoužívají od fabriky už připravený nýtovací matice se závitem- ve dveřích v kastli jsou v místě spz už připravené díry se závitama. Nedokázali odpovědět a nechtěli reklamovat.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/217452801080214/0/46385-provrtane-auto/

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvere su plechove.

Akoze, ked uz prides pre auto, ramik tam uz je a aj s prevoznou znackou,ak si sa dohodol, cize uz tam nieco bude nasrobovane. Zasa nie je to take exponovane miesto, aby to extremne hrdzavelo. V tomto asi fakt maju podaktore auta navrch, ze maju znacky v narazniku z plastu. Mal som tak v 605 asi 6 srobov, aby to drzalo a nedrncalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to má nová 308, ale pochybuju, že je to plast. Poslední auto, který jsem viděl, který mělo plastové páté dveře bylo Fiat Tipo 1.gen. Tedy poslední a jediný zatím. Jsou nějaká další auta?

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, mmartinkovic napsal:

Dvere su plechove.

Jsi si jistý, že jsou 5.dveře (víko kufru) u T9 z plechu? Já jen, že krátká verze, to má z plastu a třeba 508SW taky :myslim 
https://www.pieces-auto-services.com/hayon-arriere-peugeot-308-02-14-break-1611637180.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...