Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Na jaky model jsou to pricniky?


Opl405

Recommended Posts

Zdravim po delsi dobe na foru, prosim o pomoc se zjistenim na jaky model jsou to pricniky peugeot. Pan co mi je prodal tak tvrdil ze na 5008, ale na moji nesli kvuli uchyceni na strechu(roztec by pasovala)a jeden je vyssi a druhy nizsi.  jakmile mi poradite na jaky je to model, tak se to bude moci smazat. Dekuji

6DE8641C-D10F-43BE-A1F7-64CF378B45B9.jpeg

69021C2D-B0A7-4783-A126-DF9418D7BEE8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, oni by na 5008 být mohly, jsou ale s lištou a bez lišty ,  záleží co máš na střeše ty. Tyhle jsou s lištou. Vyšší bude přední

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však ty máš přesně ty co má on a nepasují mu tam  , on určitě nemá na střeše lišty. Podívej te se na stránky peugeotu a dle krytek je vidět rozdíl s lištou a bez lišty  ( okolí zámku )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info, ja tam jen listy zaroven se strechou a v nich vyklopne dvirka , kde je takovy cep a rychloupinaci pricniky. Ty jsem uz sehnal a pasuji mi. A tyhle mi zustaly , tak prave je chci prodat a abych vedel na jaky je to model a varianta aby nevznikl problem co me. Ja tam mam tohle na aute. Takze jsou tedy na 5008 s lizinami. 

FD357673-09C1-4171-AF8F-67BCF651616D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...