Opl405 Posted April 21, 2019 Posted April 21, 2019 Zdravim po delsi dobe na foru, prosim o pomoc se zjistenim na jaky model jsou to pricniky peugeot. Pan co mi je prodal tak tvrdil ze na 5008, ale na moji nesli kvuli uchyceni na strechu(roztec by pasovala)a jeden je vyssi a druhy nizsi. jakmile mi poradite na jaky je to model, tak se to bude moci smazat. Dekuji Quote
Davidak79 Posted April 21, 2019 Posted April 21, 2019 (edited) ahoj, oni by na 5008 být mohly, jsou ale s lištou a bez lišty , záleží co máš na střeše ty. Tyhle jsou s lištou. Vyšší bude přední Edited April 21, 2019 by Davidak79 Quote
radim.1008 Posted April 21, 2019 Posted April 21, 2019 (edited) Mám 5008 s lištami na střeše a tam jsou právě jiný hagusy. Jeden by měl být nižší a druhý vyšší. https://eshop-peugeot.cz/cs/stresni-nosice/359-stresni-nosice-peugeot-5008-s-listou.html Edited April 21, 2019 by radim.1008 Quote
Davidak79 Posted April 21, 2019 Posted April 21, 2019 však ty máš přesně ty co má on a nepasují mu tam , on určitě nemá na střeše lišty. Podívej te se na stránky peugeotu a dle krytek je vidět rozdíl s lištou a bez lišty ( okolí zámku ) Quote
radim.1008 Posted April 21, 2019 Posted April 21, 2019 Příčníky nemám, ani jsem o nich zatím ani neuvažoval. Ty od Opla jsou právě na 5008 s ližinami. Vím, že je rozdíl mezi hagusy s ližinami a bez nich. Fotka je z eshopu Peugeotu. Quote
Opl405 Posted April 21, 2019 Author Posted April 21, 2019 Diky za info, ja tam jen listy zaroven se strechou a v nich vyklopne dvirka , kde je takovy cep a rychloupinaci pricniky. Ty jsem uz sehnal a pasuji mi. A tyhle mi zustaly , tak prave je chci prodat a abych vedel na jaky je to model a varianta aby nevznikl problem co me. Ja tam mam tohle na aute. Takze jsou tedy na 5008 s lizinami. Quote
Opl405 Posted April 21, 2019 Author Posted April 21, 2019 Pokud si je nekdo vezme tady z clubu, tak 1000kc jinak pujdou za 1500 na bazos Péťa and radim.1008 2 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.