Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008 ozzy


ozzy56

Recommended Posts

tak jsem se vrátil ke LVU 🙂

vnučky z berlinga vyrostly, tak jsem ho poslal dále a koupil 2008 Active 110 koní Puretech, EAT 6, barva červená perleť, vyhř. sed., aut. klima, vzadu kamera, zatím se s tím učím jezdit, protože automat jsem nikdy neměl-- to je taky důvod, proč je to s benzínem, musel jsem si vybrat mezi naftou a manuálem, nebo tím co mám..., fotky zatím nedám,  protože jsem si koupil nový noutbúk i foťák a kluk mě musí naučit fotky stahovat a vkládat (konečně mám Windows10), jinak auto jezdí slušně, mám sice najeto jen 500 KM, ale akcelerace a brzdy super, u Berlinga byly dobré podmínky při půjčce, ale je nová doba, tak jsem platil hotově, za což dali mírnou slevu :super,  dali mi i nějakou výbavu zdarma, záruku na 5 let v ceně, takže velký techničák mám doma a tam jen jedny kola 195-60-16 :(

oprava--v TP jsou i kola 17'' (bohužel ale 15'' které bych chtěl tam nejsou)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dozadu se tři děcka vlezou, o to nejde, ale už si s sebou nevozí tolik bebechů a hraček, tak jsem to vyměnil...,pro nás dva s manželkou ta 2008 stačí..., a chtěl jsem mít jednou i automatickou převodovku 🙂

samozřejmě prostorem to na berlingo nemá, ale to nemá snad žádné auto v ceně berlinga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, David 106s16 napsal:

Hele, a dá se to reálně v té naftě vůbec koupit? V PL je cca 150 skladových funglovek s benzínem, ale ani jedna jediná nafta.

ano dá, tady v česku je jich dost--1.5 HDi 100 koní, skladovky jsou i se starším 1.6 HDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tentokrát byla prioritou aut. převodovka :), 500 tisíc za diesel s automatem v malém autě nedám :bojim, a ojetinu nechci

takže názor neměním, ale uvidíme jak se bude chovat ten 1.2 Puretech..., tím, že má max. krouťák někde kolem 1750 ot.,  je s tím jízda dost podobná s HDi..., dnes jsem zkusil režim Sport a je to velká změna proti standard. nastavení převodovky, ono vůbec ta převodovka řadí podle sešlápnutí pedálu plynu 😮, takže řadí podle toho, jak chcete zrovna jet--tož totok je fajne 😉

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 5 týdnů později...

minulý týden v těch vedrech jsem vystříkal prahy a dutiny na spodku, útlocitné povahy ať dále nekoukají-- prahy jsem totiž navrtal, do každého 2ks rezistinu spray, ale protože jsem se kdysi zabýval stříkáním dutin a podvozků v práci, můžu s plnou odpovědností říct, že i s těma sprejema je to super :super

DSCN0545.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...