Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mapy a USB Peugeot 407 Sw


Pípa

Recommended Posts

Zdravím, zajímalo by mě, jestli náhodou někdo nemá mapy k Peugeot 407 sw, rok výroby 2009, s displejem.A celkově nějaké nápady/vychytávky  jak auto ,,potunit" ? A poslední dotaz, k čemu slouží tento vývod který mi zbyl ? 

IMG_20190420_102014.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

též se přidám, mám teda Citroen C8 2007 (cca14dní), ale na jejich fórech jsem toho moc nenašel. 

Mám tam verzi 8.11 (RT4/5) v češtině a dvě části map 2014/2015 (zbytek je někdy 2008 nebo něco takového) a našel jsem verzi 8.31 s mapama 2016/2017 ale nevím jaký jazyk. dá se to nějak zjistit?  chtěl bych zachovat češtinu, nebo v nejhorším angličtinu. nebo popřípadě půjdou třeba aktualizovat jen mapy?

stahoval jsem toto: https://www.navitotal.com/peugeot-citroen-f113/navidrive-rt4-rt5-europe-maps-2016-2017-2016-t19309.html

 

Děkuji Macany

 

PS: u citroena se při nastartovaném motoru podrží menu až vyskočí  něco jako servisní menu.  a mám dojem že to byla druhá položka a pak poslední. 

Upraveno uživatelem Macany1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáte někdo link na ty mapy ? Kdyžtak do zprávy ? Byl bych moc vděčný, jinak, co je jiného v tom 8.31, má to cenu ? :D A Jeste jedna otázka, jak moc složitý je mira script? :D

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stačí z té složky Mapy vzít .iso na flashku a do auta, nebo je třeba celou složku map? Ještě jsem To nedělal. 

 

Mapy jsou v tom odkazu co jsem posílal a koukal jsem ře jsou i na Uloz.to

Upraveno uživatelem Macany1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

soft nechávám 8.20 a nahrávám normál mapy 2016/2017 což jsou nejnovější mapy :) 

 

USB od verze 8.20 by mělo bez problému fungovat automaticky,  kdyby ne, tak stačí přes mirascript povolit ;) 

USB kabel origo v peugeotu cca 650Kč nebo si ho udělat.. konektor co tam je se sice už nedá sehnat, ale pasují tam malé piny co jsou v počítači na základní desce třeba k tlačíku power,reset atd.. takže konektor 2x3 piny a jede se :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...