Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Uniká voda z potrubí k Webastu na P807.


Recommended Posts

Posted

Ahoj všichni.

Tak mi včera začla docela fofrem mizet voda z mé 807. Je to děravé na potrubí co vede od Webasta nahoru k motoru (vodorovné potrubí u Webasta jsem již měnil loni když taky prohnilo).

Mohl by mi pěkně prosím někdo napsat, poslat jestli máte nějakou zkušenost s řešením tohoto problémeu, hlavně s přístupem kterej je hroznej. Třeba obrázek ze SB ohledně vedení vody k Webastu nebo jestli jste toto někdo měnil? Jsem bez auta jak bez nohou 😖.

P807 2.0HDi, 79kW, motor RHT , VIN VF3EBRHTB13158623

Díky moc za pomoc.

Wensdy

Posted

Mohl by mi prosím aspoň někdo stáhnout obrázek ze SB co se týče všeho kolem vodního potrubí k Webastu?

Díky předem za ochotu.

Wensdy

Posted (edited)

Trubky vymeň za nerez flexi 18mm a máš navždy pokoj. Tu na fóre je celý príspevok aj postup.

 

Edited by ferinko2
Posted

ferinko, ty trubky za nerezový flexi jsem už měnil a s těma problém nemám. Sám jsi citoval můj vlastní příspěvek kde to píšu. Psal jsem to i v prvním příspěvku. Tady se jedná o trubky svislé co jdou z motoru.

Řekl bych že tam v SB někde musí bejt něco kolem Webasta.

Dík

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...