Wensdy Posted April 18, 2019 Posted April 18, 2019 Ahoj všichni. Tak mi včera začla docela fofrem mizet voda z mé 807. Je to děravé na potrubí co vede od Webasta nahoru k motoru (vodorovné potrubí u Webasta jsem již měnil loni když taky prohnilo). Mohl by mi pěkně prosím někdo napsat, poslat jestli máte nějakou zkušenost s řešením tohoto problémeu, hlavně s přístupem kterej je hroznej. Třeba obrázek ze SB ohledně vedení vody k Webastu nebo jestli jste toto někdo měnil? Jsem bez auta jak bez nohou . P807 2.0HDi, 79kW, motor RHT , VIN VF3EBRHTB13158623 Díky moc za pomoc. Wensdy Quote
Wensdy Posted April 24, 2019 Author Posted April 24, 2019 Mohl by mi prosím aspoň někdo stáhnout obrázek ze SB co se týče všeho kolem vodního potrubí k Webastu? Díky předem za ochotu. Wensdy Quote
ferinko2 Posted April 24, 2019 Posted April 24, 2019 (edited) Trubky vymeň za nerez flexi 18mm a máš navždy pokoj. Tu na fóre je celý príspevok aj postup. Edited April 24, 2019 by ferinko2 Quote
ferinko2 Posted April 24, 2019 Posted April 24, 2019 Keď to pomôže.....ale prípoj na webasto tam nevidím 807 - V2F 1 13E51A - DURIT POTRUBÍ PŘIPOJ CHLAZENÍ.pdf Quote
Wensdy Posted April 24, 2019 Author Posted April 24, 2019 ferinko, ty trubky za nerezový flexi jsem už měnil a s těma problém nemám. Sám jsi citoval můj vlastní příspěvek kde to píšu. Psal jsem to i v prvním příspěvku. Tady se jedná o trubky svislé co jdou z motoru. Řekl bych že tam v SB někde musí bejt něco kolem Webasta. Dík Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.