Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Nevím jak jste na tom s rozhlednama ale když si na www.rozhledny.cz klikneš na mapu rozhleden a najdeš si ty v okolí Zlína tak jich tam pár je. A i ta vyhlídka na Baťově domě č. 41 (tuším) stojí za to a dát si nahoře v kavárně kafe a moučník je zážitek. A nebo si zajdi na místní info centrum a zeptej se na zajímavosti v okolí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a kdyby si jel do Luhačovic, tak nejlepší oplatky maj v tom okýnku u kruháču.. Jak cenou, výběrem druhů, a i chuťově.. A kousek od Luhačovic je krásná přehrada kde se dá zaparkovat a projít se..  Kolonáda je taky pěkná.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jedna věc.. Kdyby jste nevěděli kam v centru Zlína zajít na oběd!!?? Tak doporučuji restauraci U kovárny.. Já když tam byl tak jsem si ten guláš musel dát dvakrát jak byl dobrej.. 😃 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vylet za nami. V prvni rade jsem netusil ze zoo je asi 12km od Zlina takze ten jsme ani nenavstivili. :D

Jinak zoo jako takova je opravdu pekna,  mala mela spoustu mista na vyradeni.

Ceny uplne v klidu. Vstup 2+1 400kc...obed primo v zoo, 2x vyvar + 2 kachni stehno se zelim +piti 420kc...opravdu v klidu. 

Zoo je prijemne tematicky rozdelena podle kontinentu, ktere jednotlive navstevnik prochazi.

Zajimovosti - hladili jsme si rejnoky, prochazeli vybehem klokanu a dvemi velkymi volierami.

V arealu se nachazi moc hezky opraveny zamek, ale do toho se nam uz nechtelo.

Mohu s klidnym svedomim doporucit jako perfektni tip na vylet.

Doba za kterou jsme prosli bylo cca 5,5 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...