Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kožený volant


Jirka.budejovice

Recommended Posts

Kožený volant jsem za těch 7 let co mám auto nesehnal tak udělám pokus. Objednal jsem za 50,- Kč, ano za 50 potah z Aliexpressu, až bude namotaný ukážu výsledek. Je jasné že to nebude tak pěkné jako originál protože budou vynechané ramínka volantu, ale materiál je to vážně příjemný.
https://s.click.aliexpress.com/e/THNTlbw Jsou tam i fotky hotových volantů a většinou to vypadá dobře

2019-04-17 11.23.29.jpg

2019-04-17 11.23.40.jpg

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šířka je akorát, sedí krásně. Máš fotku? 

Mám ted auto na doplnění klimy, jak jsem řešil tak až se vrátí tak se do toho pustím. Jinak ta histerie kolem zdražení náplní do klimy je zase jen trik servisu jak si naplnit kapsy. Všude píšou že došlo k hroznému zdražení a prodává se gram chladiva za 2-5 Kč. Pan co mi to plní a živí se pri důchodu plněním klimatizací do traktoru a autobusů tak říkal že chladivo dnes aktuálně stojí 800kc/kg, což je 80hal/gram. 

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz nepametam nazov vyrobku ,ale bral som to tu na svk

no poviem ti tak ty to budes mat este tlustejsie

ja som ten volant brusil z priemeru na tensi lebo mi nesla obopnut koza tak aby sa to spojilo  a aj tak neni uplne spojena 

oni taketo veci  vecsinou robia na koncern a pezot ma bohuzial hrubsi veniec  ,brusil som to dva dni  (spatne sa to brusi) tak som uz na to kaslal  a povedal si jak uz bude 

ale som spokojny , na dotyk je to ok a spevni ti to aj tu penu ak ju mas odlepenu od kostry volantu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...