Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 (edited) Kožený volant jsem za těch 7 let co mám auto nesehnal tak udělám pokus. Objednal jsem za 50,- Kč, ano za 50 potah z Aliexpressu, až bude namotaný ukážu výsledek. Je jasné že to nebude tak pěkné jako originál protože budou vynechané ramínka volantu, ale materiál je to vážně příjemný.https://s.click.aliexpress.com/e/THNTlbw Jsou tam i fotky hotových volantů a většinou to vypadá dobře Edited April 17, 2019 by Jirka.budejovice Quote
krtek 2 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 mam to na volante vypada to ok fajnsmeker by mal vyhrady ale pre mna dostacujuce hlavna je sirka tej koze aby ti to oboplo volant lebo ti to tam necha velku medzeru potom Quote
Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 (edited) Šířka je akorát, sedí krásně. Máš fotku? Mám ted auto na doplnění klimy, jak jsem řešil tak až se vrátí tak se do toho pustím. Jinak ta histerie kolem zdražení náplní do klimy je zase jen trik servisu jak si naplnit kapsy. Všude píšou že došlo k hroznému zdražení a prodává se gram chladiva za 2-5 Kč. Pan co mi to plní a živí se pri důchodu plněním klimatizací do traktoru a autobusů tak říkal že chladivo dnes aktuálně stojí 800kc/kg, což je 80hal/gram. Edited April 17, 2019 by Jirka.budejovice Quote
krtek 2 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 niekde by mala byt len musim pohladat ak nechces aby ti ten spojj tam kde je pasek koze zosity spolu na volante vytrcal ,tak musis do volantu zabrusit drazku aby sa to do nej schovalo ak mas stary osupany volant ok ale ak este vypada dobre tak asi nie no Quote
Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 Mám volant jak nový, tak tam holt bude trochu hrbol, to neřeším Quote
Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 Vypadá dobře. Ale je to trochu jiný výrobek. Ten můj bych řekl že není tak tlustý. Nemáš náhodou Maria Cavallo? Quote
krtek 2 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 uz nepametam nazov vyrobku ,ale bral som to tu na svk no poviem ti tak ty to budes mat este tlustejsie ja som ten volant brusil z priemeru na tensi lebo mi nesla obopnut koza tak aby sa to spojilo a aj tak neni uplne spojena oni taketo veci vecsinou robia na koncern a pezot ma bohuzial hrubsi veniec ,brusil som to dva dni (spatne sa to brusi) tak som uz na to kaslal a povedal si jak uz bude ale som spokojny , na dotyk je to ok a spevni ti to aj tu penu ak ju mas odlepenu od kostry volantu Quote
Ferry Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 zrovna na FB ted nekdo prodava peknej kozenej volant na 406 https://www.facebook.com/groups/42087836593/permalink/10155993311101594/ Quote
Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 Díky psal jsem mu. Podle mě to je ale mux, klasika, těch je docela hodně Quote
Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 Uvidím krtku, ukážu výsledek. Ale kůže mi obepíná celý volant, nic brousit nemusím. Quote
krtek 2 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 chapem ,ale hrubka volantu ti naskoci, tie koze su cca stejne tluste ,pezot ma proste hrube vence skusil som to pokusne nasadit na Fabiu a tam to bolo ako tak presne Jirka.budejovice 1 Quote
Charlie 1 Posted April 17, 2019 Posted April 17, 2019 před 27 minutami, Ferry napsal: zrovna na FB ted nekdo prodava peknej kozenej volant na 406 https://www.facebook.com/groups/42087836593/permalink/10155993311101594/ Můžete mi sem hodit někdo kontakt na toho manika mobil nebo email,nemám Facebook diky Quote
Jirka.budejovice Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 Charlie email ani tel. nemá uvedeny. Quote
Jirka.budejovice Posted April 18, 2019 Author Posted April 18, 2019 Originál to není, ale za 50kč? Quote
Jirka.budejovice Posted April 18, 2019 Author Posted April 18, 2019 V 17. 4. 2019 at 12:36, Charlie 1 napsal: Můžete mi sem hodit někdo kontakt na toho manika mobil nebo email,nemám Facebook diky Charlie, volant je nacvakavaci, chce za něj 1000,- kontakt máš v SZ Quote
krtek 2 Posted April 18, 2019 Posted April 18, 2019 preco si ho daval dole? v aute sa to robi lepsie Quote
Jirka.budejovice Posted April 18, 2019 Author Posted April 18, 2019 To je složité. Za normálních okolností věřím že ano, ale marodím a nevydržel bych sedět 2 hodiny v autě... Quote
krtek 2 Posted April 18, 2019 Posted April 18, 2019 aha ,inak vyzera to v poho az na ten spoj no ,ale nejde inak schovat ako zapilovat do volanru Jirka.budejovice 1 Quote
Jirka.budejovice Posted April 18, 2019 Author Posted April 18, 2019 Jo jsem spokojenej. Ani ten spoj nevadí. Dokonce bych řekl že na fotce to vypadá hůř než ve skutečnosti. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.