Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním Brzdovou trubičku


Recommended Posts

Zdravím všechny.

Shaním brzdovou trubičku na peugeot 206 1.1i Hatchback r.v 1999. Jedná se o brzdovou trubičku která vede z ABS bloku k  pravé přední k brzdové hadičce.

Pokud někdo má nebo neví kde by se dala sehnat prosím napište :).

Děkuji mockrát.

Upraveno uživatelem TheAzurit123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nedávno nesehnal natvarovanou trubku, tak jsem koupil v odpovídající metráži měděnou trubku i s koncovkama  a za půl hodinky byla namontovaná :rokerdobře se s tím dělalo, protože jde bez problémů ohýbat a nemusel jsem zápasit s předtvarovanou trubkou v úzkých místech. Jenom na závěr jsem to šplíchnul černou barvou ve spreji, protože prý to nemají na technické rádi. Ale jestli chceš tvarovanou, tak zkus v normálních autodílech nebo v dražším případě v Kelly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no proto ten černý sprej:D no uvidím v září, jestli si toho všimnou. v nejhorším to předělám. asi upravením(ohnutím nebo zkrácením) trubky z jiné verze víc mě zaráží, že se prodává něco k brzdám,co by se nemělo používat. ale asi bych byl naivní, když bych čekal v obchodě jenom schválené věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...