Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svolávačka


petrhla

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

Ahoj, minulý týden jsem volal do servisu ohledně svolávací akce. Bylo mi řečeno že musí objednat náhradní díly, pak že se ozvou tak uvidíme jak dlouho to bude trvat. Jinak povedlo se mi po dlouhé době aktualizovat

software. Myslel jsem si že se tím třeba vyřeší např. ambientní osvětlení, nebo hlasové ovládání v češtině a při připojení na WiFi najít zemi ve které je auto, Česká republika. Všechny okolní státy tam jsou, ale Česko bohužel. Rovněž textovky česky neumí přečíst. Pěkně mě tyhle věci štvou, auto není zrovna nejlevnější, kde jaký korejec s tím nemá problém. Uvidím co mi řeknou na svolávačce.

Nevím jestli jsem jediný komu to vadí, protože informací a stížností na češtinu je na internetu minimum. Napsal bych třeba výrobci, ale nevím komu. Pokud mi někdo řekne že Česko je příliš malý odběratel, že se jim to nevyplatí tak to pochopím, a budu slespoň vědet proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ambientne vyriesi update bsi a kabel do a sloupku, ne sw update rádia ...

 

A ohledně češtiny asi sa im to neoplatí. Napr slovenčina vôbec nie je v menu, takže nielen hlasové ovládanie, ale nič. Najlepšie pustiť Android auto a kašľať na nich, ale len v angličtine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Problémů? Za mě je to naopak super přístup ;) Oznámí svolávačku, nasypou si popel na hlavu a pozvou zákazníka :)

To si mohou u Škodovky jenom nechat zdát.. tam se dělá hromada věcí potají, aby se to hlavně zákazník nedozvěděl.

 

Svolávačky byly, jsou a do budoucna budou.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se Škodou nedokážu posoudit, ale z vlastni zkušenosti s Travellerem, jsem už měl tolik závad a někdy i opakovaných (mimo svolávačky, kterou jsem musel sám iniciovat), že uvažuji o vrácení auta..... Ať je to fér, tak oprava vždy v záruce. Ale hlavní problém, že auto táhne doprava řešíme bez výsledku už 60 000 km, takže tak.... 

Upraveno uživatelem spagetti73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som prihlásený aj na nemeckom Toyota a Peugeot fóre a nemci si celkom chvalia, napr aj ty čo prešli s multivanu. Ako nejaké problémy sa nájdu, a možno máš len blby kus. Čo mám známych s novým multivanom tiež to nie je ružové teda. No supni sem aké problémy riesis? Ja už mám cca 30tis a zatiaľ nič ...

Upraveno uživatelem rass76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mimo klasiky s odíráním : výměna vnitřních vyplní zadních dveří, výměna obou pohonů dveří (jeden už zlobí opět), kompletní výměna a lakování předních dveří z důvodu nelícování, nefunkční zadní stěrač - výměna, špatný příjem rádia nevyřešeno , echo při telefonování nevyřešeno , reproduktor výměna, sedák řidiče výměna, topení nevyřešeno, auto tahne od prodeje doprava 60.000 km zatím stále nevyřešeno. Kontrolu na svolavacce nepočítám... A už vůbec nepíšu o podvodu s nefunkční češtinou. Asi to není málo, vůči všem doufám, že to bylo jen páteční auto a mix Francouzů a ostatních agenturních pracovníků z celého světa ve výrobě spěchal demonstrovat. Co chtít za 860.000,-Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Husto teda, to je na vrátenie, máš pravdu ... ja mám tiež elektrické dvere a zatiaľ slapu bez problémov a bez oděrkou, keď tak vidim čo všetko riesis asi si priplatim ešte 2 roky predĺženú zaruku, mám len orig , i keď neviem či to pokryje aj také veci ako píšeš, snáď jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, spagetti73 napsal:

Tak mimo klasiky s odíráním : výměna vnitřních vyplní zadních dveří, výměna obou pohonů dveří (jeden už zlobí opět), kompletní výměna a lakování předních dveří z důvodu nelícování, nefunkční zadní stěrač - výměna, špatný příjem rádia nevyřešeno , echo při telefonování nevyřešeno , reproduktor výměna, sedák řidiče výměna, topení nevyřešeno, auto tahne od prodeje doprava 60.000 km zatím stále nevyřešeno. Kontrolu na svolavacce nepočítám... A už vůbec nepíšu o podvodu s nefunkční češtinou. Asi to není málo, vůči všem doufám, že to bylo jen páteční auto a mix Francouzů a ostatních agenturních pracovníků z celého světa ve výrobě spěchal demonstrovat. Co chtít za 860.000,-Kč. 

Co jsi měl s reprákem? Ta muzika je fakt bída a ani nemusí hrát moc nahlas. Vnímám, že mi porůznu chrastí oba levé, ale nevím, jestli jsou to repráky, nebo rezonují ty plasty okolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Ahoj, obdržel jsem email od Citroen kde mi sdělují, že se mám objednat na svolávací akci mého Spacetourera.
 
HAQ – operace spočívá v kontrole stavu palivového potrubí Typ CLR
GVK – operace spočívá v kontrole zadních brzdových hadiček Typ CLR
 
Už to máte někdo za sebou? Víte někdo co znamenají ty kódy HAQ, GVK a CLR?
Dík za info a dávejte na sebe pozor.
8 Comments
Seen by 85
J_ust_cHnfi.pngLike
Comment
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Doufám, že to tady už někdo nepsal. Pro vozidla z ČR dle chatu link:

https://www.peugeot.cz/poprodejni-servis/vase-vozidlo/svolavaci-akce.html

zadání VIN

 

SKONTROLOVAŤ ZVOLÁVACIE AKCIE PRE VAŠE VOZIDLO

KONTROLA ZVOLÁVACÍCH AKCIÍ

Zvolávacie akcie sa týkajú vašej bezpečnosti alebo predpísanej zhody vášho vozidla. Musíte čo najrýchlejšie kontaktovať svoj autorizovaný servis. Tieto zásahy sú vykonávané bezplatne.

VF3VEAHHWHZ037208

Dovoľte nám informovať vás, že vaše vozidlo nie je zahrnuté v žiadnej zvolávacej akcii.

Upraveno uživatelem sampon
textová část
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...