Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyskakujici trojka


kikina.vladko

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat, je to tak měsíc co mi vymenovali komplet motor na peugeot 407 sw, no říkal mi serviska že bude potřeba udělat spojku, prý je tak napůl ale že ještě něco ujede. No a teď mi za jízdy začal vyskakovat trojka a řadící Paka se hne když slapnu na plyn. Nevíte co to může být? Do servisu samozřejmě zajedu jen co mi to vyjde ale abych aspoň nějak. Takhle věděl. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co mysliš, že ti hned někdo odpoví? Vydrž chvili někdo se ozve, maš specifický dotaz, ne každý hned ví o co jde, mezitim si přečti pravidla fora, dost ti to pomuže, třeba u psaní odpověcí s citací nebo bez!

 

Jinak k věci, pohyb páky je při sešlápnutí plynu nebo brždění motorem normální, pokud to není nějaký extrém. A vypadavat muže třeba kvuli špatnemu nastavení táhel.

Doplň si motorizaci do prvniho přispěvku, idealní je třeba přidat VIN, da se podle něho dohledat jaky maš typ převodovky atd. Prostě čim vic informací tím lepe

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...