Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 -》 508SW GT davidekcz


davidekcz

Recommended Posts

Nikde jsem necetl, ze by ladili i soft prevodovky. Nebo to nepisou, nevim...kazdopadne hodne si rozmyslim jestli do neceho pujdu, musel bych to mit 100% potvrzeny ze je to v cajku.

 

 

Jinak k mym prvnim dojmum...

Najeto cca 600km. Prvni cesta domu cca 200km, vetsina dalnice relativne klidna jizda, prumer 6,5l.

Pocitadlo zatim nenulovano a najeto celkem 600km a po dnesku uz je prumer presne 8,0l.

Ale nekupoval jsem takovejhle motor abych jezdil jak snek, ci dokonce na spotrebu :D:D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyden a kousek je 508 doma...

Co se mi nelibi, je toho malo a mozna i prkotiny, ale...

Odkladaci prostory? Nic! Neni kam dat ani mobil :D maximalne par drobnych nebo klicek za razeni do kapsicky asi 8cm x 5 cm, jinak nic.

Drzaky na piti, 2ks vyjizdeji ze stredoveho panelu.

za prve se tam kava blbe dava, a kdyz tam je, neni pres kelimek videt na display. Nejaky risk ze by kelimek mohl vykloznout z ruky  a polit veskere ovladani nebo natect do vydechu nebudu ani rozvadet.

malinko se snazim skamaradit s ovladanim tempomatu, ale to bude i zvyku.

Samostatna kapitola je hudba a repraky...uz jsem nekde psal, ze mobil hraje lepe...

to je k negativum asi vse.

klady jsou v mych ocich super desing, velka spokojenost s automatem, solidni vykon motoru a pomerne pekny zvuk ve vyssich otackach...

Spotreba...prumer nyni kolem 7,1l ale vcera byl velmi klidny pohodovy rodinný vylet cca 400km a z toho 320km po dalnici...vse predpisove.

jinak do vyletu dle PP 8,1l ale hodne to pricitam tomu, ze je auto nyni docela v zaprahu v ramci spolecneho seznamovani 🙂

 

Pristi tyden je v planu novy olej + vymena vsech filtru. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou kávou si to trefil,:super to umístění není povedený. Když jsem přivezl auto domů tak mi nechtěli chodit tlačítka sport a vločka. Když jsem stlačil tak zůstali ve spodní poloze. Po rozebrání tunelu jsem zjistil ze někomu přede mnou se tam vylilo asi kafe. Bylo to obalený hnědou lepkavou sr.č.ou. Vyčistil a běhají jako nové:D. S tou spotřebou to mám podobné, dlouhodobou na cca 8tis km mám 6,6l. Tam se promítly delší trasy a manželčina klidná jízda. Když jezdím já tak jsem na 7,5-8l. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ještě vadí kelímek s kafem - pitím když prší a musím ovládat stěrače ručně , páč ten senzor je taky celkem tragédie , žije si vlastním životem , když leje jako z konve je to OK :D  . Dávám si kelímek na ten spolujezdcův :D Dlouhodobá 9999km se mi ustálila na 6,8 l V pátek jsem jel Lázně Velichovky a zpět a průměrná za tu jízdu 6,1l i s klimou , jízda většinou 130-140 párkrát při manévru abych nemusel mezi pomalejší auta jsem to rozjel i víc.  Tempomat používám jen když je prázdná dálnice , mám obavy z toho kdyby mi tam někdo vjel pomalejší tak že jak dlouho našlapu na pedály tak abych si levačkou nepřišlápl ve 130 brzdu, jezdím totiž 50/50 automat - manuál :D  Teď si musím nechat zkontrolovat klimu , připadá mi taková jalová, nic moc chladící :D Jak vám fubguje klima ? v předešlém autě jsem měl nastaveno na 22°C a režim auto .  Nstartoval jsem, větrák utichl na cca 30 vteřin kdy klima nachladila a pak se to spustilo jako když jsem jel v zimě na motorce :D Tady je to takové opatrné a celkem dlouho mě to škvaří než se postupně ochladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sterace a jejich senzor jsem nestihl zhodnotit, protoze co mam auto jeste neprselo :D

ale u 407 to fungovalo relativne dobre...obcas to zaskripalo, ale jinak spokojenost.

S klimou jsem spokojenej, jede pekne, kdyz dam na lo a osolim, tak jsem za chvilku jak v mrazaku.

Na tempomat jezdim skoro pokazdy kdyz to jde, levacku si hlidam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...