Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Desinfekce klimatizace


Peetan

Recommended Posts

Máte prosím někdo radu, jak u 208 na desinfekci klimatizace ? Vzhledem k tomu, že kabinový filtr je v sání nahoře pod čelním sklem, čistící pěna se tudy k výměníku určitě nedostane, navíc bude v cestě ventilátor. Je někde nějaký servisní otvor v tělese topení, kudy nastříkat pěnu přímo na výměník klimatizace ? Nebo čistit jen těmi prostředky, co se rozptýlí v kabině a topení jede přes vnitřní recirkulaci ? tomuto způsobu čištění nějak moc nevěřím ...Díky

Upraveno uživatelem Peetan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojík….

Já už mám 208 skoro 2 roky a na jaře,na podzim to dělám tím sprejem na klimatizace......a zatím vše v poho…..

A myslím si,že to není špatné,protože ti to vydezinfikuje celý vnitřek a né jen vyměník…...

Zatím jsem žádný otvor v kabině nehledal.

Takže za mě sprej...….Víťa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem to sprejem a možná že to má nějakou účinnost, ještě dva dny poté po ohřátí topení je cítit čisticí prostředek. Měl jsem k tomu nedůvěru, ale možná je to nakonec lepší než čistící pěna přímo na výparník. A to jsem použil na vyzkoušení to nelevnější a nikoli nějakou renomovanou značku. Takže díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...