Milan+ Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 (edited) Včera mamina odjela normál do práce a odpo volá, že nemůže nastartovat. Tak jsem tam jel a nevrčí čerpadlo v nádrži. Popřípadě je dole u nádrže přístupný konektor pro změření? Nepomohlo ani kopnout do nádrže, pojistka je cajk. Jinak motor normál točí, ale nechytne. 2,2hdi Edited April 11, 2019 by Milan+ Quote
krtek 2 Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 (edited) meraj na tej poistke ci sa zjavi 12 volt oproti kostre vtedy ked ma bezat cerpadlo ,bud po otocenieklucika ,najlepsie pri startovani ak tam nebude zbytocne pojdes do zadu ku cerpadlu Edited April 11, 2019 by krtek 2 Quote
krtek 2 Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 (edited) alebo opacne na tu poistku pusti 12 volt ci sa cerpadlo roztoci v kludovom stave ani klucik nemusis mat v zapalovani najlepsie vytiahnut poistku a 12 volt pustit na zdierku ktora je odvod na cerpadlo Edited April 11, 2019 by krtek 2 Quote
Milan+ Posted April 11, 2019 Author Posted April 11, 2019 Jel jsem tam hned z práce, tak už před třetí vrčel, stačilo poklepáním na tu desku,takže patrně zůstalo viset relé, jak jsem se tu někde dočetl. Jsem rád, že nemusí dolů přes půl plná nádrž. V sobotu to odpojim a překontroluji. krtek 2 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.