Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Čerpadlo v nádrži, ulyšák trucuje.


Recommended Posts

Posted (edited)

Včera mamina odjela normál do práce a odpo volá, že nemůže nastartovat. Tak jsem tam jel a nevrčí čerpadlo v nádrži. Popřípadě je dole u nádrže přístupný konektor pro změření? 

Nepomohlo ani kopnout do nádrže, pojistka je cajk. 

Jinak motor normál točí, ale nechytne. 

2,2hdi 

 

Edited by Milan+
Posted (edited)

meraj na tej poistke  ci sa zjavi 12 volt oproti kostre  vtedy ked ma bezat cerpadlo ,bud po otocenieklucika ,najlepsie pri startovani

ak tam nebude zbytocne pojdes do zadu ku cerpadlu 

Edited by krtek 2
Posted (edited)

alebo opacne  na tu poistku pusti 12 volt ci sa cerpadlo roztoci  v kludovom stave  ani klucik nemusis mat v zapalovani

najlepsie vytiahnut poistku a 12 volt pustit na zdierku ktora je odvod na cerpadlo

Edited by krtek 2
Posted

Jel jsem tam hned z práce, tak už před třetí vrčel, stačilo poklepáním na tu desku,takže patrně zůstalo viset relé, jak jsem se tu někde dočetl. Jsem rád, že nemusí dolů přes půl plná nádrž. V sobotu to odpojim a překontroluji. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...