Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olejová vaňa 1.6HDI nezapustený šrób


gadri

Recommended Posts

Predám novú nepoužitú olejovú vaňu vhodnú pre všetky motory 1.6 HDI zn.Klokkerholm za  55 ,- Eur. Vaňa má rovné dno, výpustný šrób nie je zapustený.Pri výmene vytečie všetok olej.
ag.mcgyver@gmail.com, 0905616550   Bratislava

vaňa.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytic, ano- u nás na SK cca 33,- eur, bez DPH, ale potom ti prirátajú dopravu z Nemecka a k tomu DPH a je to 55. To sa ale dozvieš  až pri dobierke od kuriéra. Absolvoval som to. Auto mám ešte v záruke a preto vaňu  nemením.

Títo to majú skladom:https://m.autodielyexpert.sk/klokkerholm-8345847

Títo objednajú z Nemecka: https://www.autodielyonline24.sk/klokkerholm-8345847.html - tu som to ka kúpil, zrejme posledný nemecký skladový kus, lebo mne to ukazovalo skladom a za 3 dni som to mal.

Kto chce vezme, kto nie nechá tak .Ja z 50 eur ani nezbohatnem ani neschudobniem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytic, ano- u nás na SK cca 33,- eur, bez DPH, ale potom ti prirátajú dopravu z Nemecka a k tomu DPH a je to 55. To sa ale dozvieš  až pri dobierke od kuriéra. Absolvoval som to. Auto mám ešte v záruke a preto vaňu  nemením.

Skôr to prelisujem. Na výmenu v

ane treba dať dole výfuk. A to sa mi zrejme nebude chcieť.Ja mám ešte do 4/11  kedy končí záruka kopec času. 

Dovtedy to môže niekomu, kto si to netrúfne sám prelisovať  zísť. V BA to dám za 45.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se, ale v tom případě jaksi nechápu, proč jsi tu vanu kupoval, když ji nebudeš nahazovat na motor...

já jsem se jednoho krásného dnes zdravě nasral a vanu prolisoval--je pravda, že mám možnost si vše udělat v práci, takže v šichtě a zadarmo, kupovat novou vanu jsem nechtěl, proč taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lebo som " kurac bosansky" a bol som v " rauši", neuvedomil som si, že výfuk musí ísť dole. Auto mám veĺmi krátko. Predtým som mal 306 2.0 hdi a tam nie je výfukové zberné potrubie smerom dopredu. Vaňu na jeseň prelisujem.

Pokiaĺ sa niekto predsa len rozhodne pre výmenu, vaňu pustím. Môže ju mať v BA lufte.

P.s. ten prelis nevyzerá tak " dobre" a trčí omnoho viac ako na Klokkerholme.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...