Drtikoll Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 Ahoj hošové! Měl bych na Vás, co se vozíte v kombajnech otázečku: vejdou se Vám do kufru při složených zadních sedačkách postavit dvě jízdní kola (bez předního kola a sedla)? Díky za odpovědi! Quote
Pažout508 Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 Ahoj ,nikdy jsem to nezkoušel ,záleží na velikosti. Já mám 21" rám 29" kola a vejde se tipťop na ležáka bez předního kola.Takže když nejedu sám tak nahodím nosič na kouli. Drtikoll 1 Quote
davidekcz Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 Taky toto budi muset resit. Ale sedacky sklopit nemuzu (bude tam sedet mala), kouli nemam, takze kola budou muset pravdepodobne na strechu... Quote
Pažout508 Posted April 14, 2019 Posted April 14, 2019 No 2 kola dáš na ležáka když sklopíš dvojsedlo už jsem taky tak jel ale kola leží na sobě. Quote
Charlie 1 Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 Než špinavý kola *neumím psát slušně* dovnitř ,tak to už radši na střechu....nejlepší je dodělat za 6000 tažný a je pokoj a najde využití i při použití vozíku.... Péťa 1 Quote
Péťa Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 Držák na tažný můžu jen a jen doporučit. První jízda se 4 koly byla trochu adrenalin (nevěřil jsem, že to neupadne), ale teď už na něj nedám dopustit. Nejlepší na tom je ta manipulace, nasadíš a jedeš. Žádný zdvihání kol na střechu apod. valenta.ivan, brixtr and Charlie 1 3 Quote
davidekcz Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 před 12 hodinami, Charlie 1 napsal: Než špinavý kola *neumím psát slušně* dovnitř ,tak to už radši na střechu....nejlepší je dodělat za 6000 tažný a je pokoj a najde využití i při použití Ten vnitrek je peklo. Maximne jako novy z obchodu domu jinak urco ne. Dodelat kouli za 6k ke docela klidek a je fakt, ze je to potom asi o jinym pohodli nez se s tim casnovat na strechu. Quote
Pažout508 Posted April 16, 2019 Posted April 16, 2019 @Péťa souhlas taky to vozim na kouli. I z toho důvodu ze to tam zvedne i žena Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.