Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přehled ubytování + přihlášených


Recommended Posts

Já bych moc rád přijel, však taky od roku 2007 jezdím téměř na každý sraz ať jednodenní nebo víkendový, ale občas to prostě nejde skloubit. Byl jsem natěšený, protože se mi Strážnice moc líbí. Jezdím sám a kamkoliv.. Kuba už se mnou jezdit nechce a Radunka na to není :fnuk

Tak snad příště :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2019 at 18:03, Pepito napsal:

Já bych moc rád přijel, však taky od roku 2007 jezdím téměř na každý sraz ať jednodenní nebo víkendový, ale občas to prostě nejde skloubit. Byl jsem natěšený, protože se mi Strážnice moc líbí. Jezdím sám a kamkoliv.. Kuba už se mnou jezdit nechce a Radunka na to není :fnuk

Tak snad příště :papa

A to nejedeš proto že by jsi jel sám??  Na sraze ale sám nebudeš, tam jsme my všichni co tě máme rádi. Tak nech ty dva doma a koukej dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne Radku, kvůli tomu to není. Jak jsem byl na sraz natěšený (nadržený), tak jsem v té euforii úplně zapomněl, že se v sobotu 25.5. koná v Lošticích tzv. "Loštický Tvarůžek", což je velká celorepubliková akce pro pěší a cyklisty (s účastí kolem 4000 lidí) a loni byla moje Radunka nemocná a nemohla se zúčastnit, tak jsem jí to slíbil a pak na to zapomněl :mad:

Vím že mě (většina) máte rádi, já vás taky, ale sliby se mají dodržovat. :myslim 

Tak mě, prosím,pro tentokrát odpusťte moji neúčast. :fnuk :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle Pepíno :  Máme tě rádi ( tedy alespoň někteří :D ) a určitě nám budeš chybět.  Já na 100% budu hudrovat ještě měsíc po akci a Kůstka ještě déle ( to je ten milej pán s tím zlatým pažoutkem ? )

Nicméně je to tak - Club je club , ale rodina by měla mít vždy přednost a kdybych já zcela omylem Kůstce něco slíbil , tak povinován ctí bych to také musel dodržet. Kóóór když slibuji jen nerad a velmi zřídka , protože sliby plním :super

Ale kdyby nááááhodou zbyla nějaká energie , že bys dorazil poplácat po zádech a zase jel tak si "šplhneš"  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byla s kempem domluvená, že po poprvní vlně přhlašovadel rezervaci upravím :) takže ti co u chatky nemají ani červeně "objednáno" jsou stále v kurzu :) volných míst je proto stále dost.. tak šup posílejte přihlášky..! 🤩

@konecna.martina@seznam.cz jestli chcete přijet i jen na sobotu a zúčastnit se programu a soutěží (přespat? Dát si dlabanec) pošlete objednávku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to znám - čas od času se rozvášním a jsem pak za měsíc v "červených" :roker   Ale když to stojí za to - viz víkend v Alpách s tou naší Pug chátrou , tak nelituji a nedám holt další měsíc najíst rybám a Kůstce :D

I když je pravda že na jídle u Kůstky to moc nenaženu ( @Weri 605 už pochopila )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klemoni.... 😂 máš samostatnou dvoulůžkovou chatku... žádnou dvouchatu... tak si tam prď jak chceš... 😂

Pro Radka mám míč.. 😂😂😂 ...na záda.. 🤫 .... fotbalovej.. 😆

čísla chatek přidělený nejsou... :) kdo dřív příde ten dřív mele :) proto tam budu první... 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...