Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tříkomorová hadice....


Hafity

Recommended Posts

Hej hola! Pokud by se někomu doma zbytečně válela/y tříkomorové ploché postřikovací hadice o délce 20 metrů a v nějaké rozumné tmavé barvě, tak dejte vědět.... Narážím na samé 15 metrové v křiklavých barvách.... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval tady, tuhle zelenou, je super, jen když ho vice chladno tak dost ztuhne. Mám 2x 50m a jsme spokojený.  Leží mi tu pruhledná opletená, cca 25m, už věkem zmlečněla, ale rostou v í ty řasy právě, takže jen leží.

https://www.profihadice.cz/zahradni-hadice/zahradni-hadice/3-4/tubi-zahradni-hadice-cerno-zelena-hobby-3-4.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvůj odkaz ukazuje takovou nějakou normální hadici o průměru 3/4".... Já mám na mysli plochou tříkomorovou, která má v určitých rozestupech otvory, takže když do ní pustíš životodárnou, tak z ní stříkají pramínky.... Před chvílí jsem objel Chomutov a mají většinou jen Gardenu 15 metrů v křiklavě oranžové za celkem ranec.... V Baumaxu jsem narazil na dva PL výrobky za rozumný peníz, jeden opět v křiklavě oranžové, druhý v křiklavě modré.... Přesně to, co bych si představoval, jsem našel ve starém odkazu k Lidlu, kde ta hadice byla v požadované délce i barvě, bohužel v prodeji byla v dubnu 2018.... V Lidl shopu jsem jí nenašel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz díky! Na Skrblíka jsem se koukal, ale toto jsem přehlédnul.... Do Lidlu jsem psal, ale odpověď byla zhruba: s ohledem na konkurenci nesdělíme ani kdy, ani za kolik.... Takže počkáme do polovice aprílu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...