Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 combi problem s koly


PPaja 406

Recommended Posts

zdravim, koupil jsem od kolegy 406 tak na rychlo.vymenil jsem loziska a pri zatoceni to jako skrabalo kouknul jsem na kola a zjistil jsem ze se odiraji o brzdic paprsky kol jedno na puly kola vnitrni strane a druhe cele.vzal jsem tedy podlozky ze zadnich kol ktere tam podle mne byly k nicemu a daj je do predu a zjistil jsem ze kolo ma ulozeni s nabehem takze se vlastne nedotyka primo stredu..na netu jsem nasel ze se tam davaji podlozky kdyz je vetsi et original by tam melo byt 18 a mam tam 28 je divne ze kolega stim jezdil 4 roky a problem takovj nemel az po vymene tech lozisek....dekuji za odpoved

na zadnich kolech je to od brzdice dostatecne daleko tam je ten brzdic zapustenej.tam nasadim kolo normalne na stred ale stou podlozkou ktera ma tloustku cca pul cm na predku to kolo sjizdi musel jsem ho rovnou chytit na srouby jen se o tu hranu tak opira...skusil jsem to projed a vse dobre ale soused mi rek ze takhle to drzi jen ty srouby a ze mi to muze uletet....neprodava se nejaka podlozka ktera se strci do stredu kola a pak se nasadi...dik chlapy..kdyztak poprosim foto jak by to melo vypadat a odkaz

dik moc

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlozky se stedicim krouzkem se delaji od 15mm. Nekde tuto podlozku sezenes i od 10mm.

Kdyz by si dal na predek 10 nebo15 podlozky tak by to chtelo i na zadek protoze to pak bude vypadat hrozne. Predek bude vylezlej a zadek zalezlej.

Pokud tam budes davat podlozky tak by si mel vedet ze nejsou schvaleny pro silnicni provoz. Od pcr hrozi pokuta na stk neprojdes pokud si toho vsimnou.

Chce to promyslet zda je lepsi kupovat podlozky se streducim krouzkem nebo kola prodat a koupit jiny. 

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...