Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozšířené možnosti nahrávání souborů


Recommended Posts

Pro mnohé dotazy jsem rozšířil možnosti nahrávání souborů do sekce ke stažení. Nyní mohou všichni registrovaní nahrávat i stahovat soubory v sekci. Jediné omezení je, že soubory budou před jejich zveřejněním schvalovány administrátorem. 

Věřím, že to pomůže většímu využití této sekce.

Zároveň prosím o hlášení případných problémů sem do vlákna, je možné že bude třeba ještě poladit nastavení... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Schreek pinned a featured this téma

Výhoda by to byla, pokud by tam byl nějaký extra obsah, ale sekce je skoro prázdná a téměř nikdo do ní nepřispívá. 

Podle mě je lepší podpořit aktivitu na foru a ne se starat furt o to kolik lidí zaplatí. V první řadě by tu něco mělo být, poté to lidi třeba ocení a podpoří naší snahu.... 

Každopádně změna je vždy možná ale to bych nechal na vedení. Já jen přidal možnost nahrávání souborů všem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím se @Schreek

Ten samý problém máme s inzercí. Několikrát týdně vysvětluji, že inzerát se může vložit až po 50 příspěvcích a pak se stejně najdou tací, kteří zveřejní inzerát místo nováčka. Nevadí mi to, ale není tedy na čase zrušit i toto omezení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omezeni inzerce byb zrusil , to proc bylo zrizeno uz se defakto nevyskytuje resp jsou na to ji e servery.

to stahovani je bohuzel chybou ze se nenaplnilo patricnymi soubory jiz davno a jeste vetsi chybu ze se dovolilo stavajici soubory nahrat na fcb stranku ktera klubu nepatri .

no co uz , stalo se. 

kazdopadne myslenka ze to lidi oceni a dodatecne ohodnoti, byla naivni uz tenkrat natoz dneska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To omezení na počet příspěvků je kvůli lidem co zde dali inzerát a už se tu neukazali. Možná bych to snížil, ale určitě nerušil. Výjimky pro nováčky kteří požádají dávám také, ty lidi jsou slušní a komunikují, tak proč ne... 

 

Petře možná je to naivní způsob, ale zatím veškeré ty restrikce a omezení věcí jen pro placené měli zcela opačný efekt a členů ubývalo. Vždy je lepší tvořit obsah, který má nějakou skutečnou hodnotu a může sem někoho nalákat, než to schovat a doufat, že si někdo koupí přístup. Počet platících je posledních pár let stále stejný nebo mírně roste, na tom bych neviděl nic negativního. Netřeba dělat zázraky 😉

Nahrání věcí na fcb který není náš nešlo ovlivnit, navíc tam je časem stejně nikdo nenajde, zatímco tady zůstanou a pěkně přehledně utridene. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezení pro vložení inzerátu bych ponechal ale snížil na 1/2 tedy 25 příspěvků. Upřímně pokud bude chtít někdo nahonit příspěvky kravinama udělá 50 stejně lehce jak 25. Tu a tam jsem někomu vyhověl a inzerát za něj dal jako projev dobré vůle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Weri 605 unfeatured a unpinned this téma

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...