saman7777 Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Dobrý deň.Hladal som na fóre môj problém ale neviem sa dohladat takzeee...nejde mi otvoriť to male okienko čo je na kufri 407 sw ...počuť keď stlačim tlačidlo ci na kľúči alebo manuálne že tam niečo pracuje ale nic sa neotvoril..len zvuk ako keby tam niečo šlo na prázdno...za každú radu dakujem Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.