radim.1008 Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Zdravím místní autobusáky, chtěl bych se za kamaráda zeptat, jestli by neměl někdo z vás a byl ochotný zapůjčit lavici do třetí řady do 807. Nejlépe z okolí Brna nebo jižní Moravy. Zatím předběžně, zítra bychom se měli jet podívat na jednu, která je psaná jako 8místná. Bohužel bez lavice. Pokud ji koupí, tak ji bude potřebovat na evidenčku a STK. Díky moc. Quote
Milan+ Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 (edited) Nebude, vždy jsem byl jen s pěti, ač mám sedm sedaček reálných,tp papír až osm. Edited April 5, 2019 by Milan+ Quote
radim.1008 Posted April 5, 2019 Author Posted April 5, 2019 Jako fakt? Já vždy slyšel o tom, že musí být v autě všechny sedačky, co jsou psaný v TP. Quote
Milan+ Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Nikdy jsem je tam neměl, byla na tom autě udělaná spojka a dvouhmota? Quote
Doctor Who Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Tak tak, taky mám 5-8 míst a jezdím na STK jen s 5. Nikdy žádnej problém. Quote
kavol Posted April 6, 2019 Posted April 6, 2019 Už se to tu řešilo, záleží, jak to je v TP zapsaný, a případně jaký buzeranti jsou na STK. Já mám třeba S/S.1 psáno "2-8". Jinak půjčování se řeší ve vlákně Půjčovna - lavici ne úplně daleko od Brna nabízela Štěpuš ... Quote
radim.1008 Posted April 6, 2019 Author Posted April 6, 2019 Díky, já věděl že tady to vlákno někde je. Ale nemohl jsem ho najít. Odpoledne napíšu, jak to je, až budeme u auta. Quote
radim.1008 Posted April 6, 2019 Author Posted April 6, 2019 Dopadlo. Pěkný auto, už je na jižní Moravě. A v papírech má psáno 8 míst. Quote
Vlado81 Posted April 10, 2019 Posted April 10, 2019 Takže jako já. jenom 8. Bez lavice v Praze neprojdeš. Nema jak vyzkoušet zadní pásy. mi bylo řečeno. Výjimka je když máš auto z AAAAUTO. Projdeš i EK. viz kolega. Quote
radim.1008 Posted April 11, 2019 Author Posted April 11, 2019 V Brně to prošlo. Takže zatím není potřeba. Quote
Charlie 607 Posted April 12, 2019 Posted April 12, 2019 (edited) Na STK je už jedno jestli máš v TP 8, 5-8 nebo 5/8, důležitý je maximální počet míst. Když ti budou oproti zápisu nějaká sedadla kromě první řady chybět, tak do protokolu zapíší že nebyli v přítomné ale není to závada. Kontrolují se už jen úchyty sedadel. Je to od poloviny loňského roku. Edited April 12, 2019 by Charlie 607 Vlado81 and radim.1008 2 Quote
MP Posted April 12, 2019 Posted April 12, 2019 Asi jak kde. Já byl na STK před půl rokem , v TP mám 5-8 , a vůbec se na úchyty nedívali , a v protokolu taky nic nepsali . ( Fyzicky mám v autě 5 sedadel ) Quote
Lukas.407 Posted April 15, 2019 Posted April 15, 2019 ve vetsine pripadu ani nevedi ze tam muze byt 3ti rada. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.