Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

Dnes v HK u Futura. Jako vždy super. Jen teda to místo, ale za to nemůžou.

508SW GT PureTech 225k S&S EAT8 - Na tohle jsem se těšil nejvíc, byl to můj první kontakt s novou 508. První dojem po usednutí? Připadal jsem si jako v tanku. :D Hlavně tím malým oknem a výhledem. A poměrně vysokou palubkou. Po pár kilometrech jsem to už nevnímal. Zajímala mě velikost kufru, zdali by to bylo pro rodinu. A nevím. Nepodíval jsem se. :D

Rifter Long GT Line 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8 - Tak první kontakt. Tady bych potřeboval víc času na vžití se do auta a seštelování si sedačky a volantu. Připadal jsem si jak v dodávce. :D Boční šoupací dveře bomba věc na montáž autosedačky a dítěte. :super Chtěl jsem se podívat ještě dozadu, ale potom jsem na to zapomněl. :roll

3008  1.5 BlueHDi 130 S&S 6M - Tohle si vybrala @Zůza ale nechtěla na místě řídit. Tak jen spíš vyplnění času. A manuál po dvou automatech. Ale předek s halogeny je takový divný, jak kdyby tam něco chybělo. 

508 GT PureTech 225 S&S EAT8 - No a láska na první pohled. Ta červená je prostě nej. :super Pěkné živé auto, nepřipadlo mi už tak stíněně jako SW na začátku. Tohle bych si uměl hýčkat. A že to má na svojí velikost menší kabinu a kufr? No a. Je dost velká, @Verysek se za mě vešla. :D I Vaškovi se auto líbilo. :D

Kdyby byl čas, kouknul bych ještě do 308SW GT, to je moje srdcovka a do Travellera, ale jeho znám už dost a brzo bude další setkání. ;)

 

IMG_20190616_143337.jpg

IMG_20190616_150857.jpg

IMG_20190616_152929.jpg

IMG_20190616_152722.jpg

IMG_20190616_163216.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To známe. Není problém, není problém, a pak když na to dojde, tak jí Peugeot potřebuje :P :D

Každopádně akce dobrá. Snad se to Peugeotu i letos vyplatí a odklepnou to i na příští rok zase. A třeba i s 208 GTi nebo klidně i s 208 R2 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...