Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

před 4 hodinami, Laďa napsal:

Asi bude. Mně chodí od peugeotu.cz každou chvíli nějaký mail, ale o akci Emotion Day nic. Mně to nevadí ale nevadí.

taky, co chvíli přijde kdejaká chu..vina, ale o ED nic, dokonce jsem se o tom bavil nedávno s prodejcem peugeot, zkontroloval mail a furt nic,  ale taky mi to v podstatě nevadí, na ED nechodím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si dopoledne projel Riftera v automatu a pak Travellera. Svezení krásné ten 8°automat v Rifteru paráda asi by to nebylo až tak moc práce mě na něj ukecat co mě v tom teda ale moc nesedělo je ta velká obrazovka uprostřed palubky to jsem si připadal jako v práci kde máme podobně velké monitory  ovládající pokladnu a celý informační systém busu a asi jsem moc stará škola ale ten šišatý volant mi teda moc do ruky a ani do oka nepadnul.  To Travelleru kromě ceny nemám co vytknout.  A také musím @Verysek poděkovat za protekční projížďky s oběma kárkama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám, včera v Europarku projeta 308 GTI a pak 508 SW.. U GTI jsem měl štěstí jak na spolujezdce tak na prázdné silnice kolem Dubče, za půl hodinku jsme to stihli projet tam i zpátky 2x :D A opět se mi potvrdilo že bych to vlastnit nemohl, přišel bych v tom asi brzo o papíry :myslim Každopádně zvuk z repro při sportu mi vůbec nevadí, spolujezdec mi vysvětlil že to není výplod počítače ale že to je opravdu zvuk výfuku akorát poslaný do reproduktorů :) Mě osobně to nijak neštve :) No a u 508 SW jsem měl opět štěstí na spolujezdce a to @Verysek :D Musím říct že to auto mě naprosto uchvátilo, vzal jsem si 180 koňovou naftovou verzi a maximální spokojenost! Zkusil jsem i navrhnout že bych jim tam nechal své coupé a odjel s 508 ale z nějakého mě neznámého důvodu to nevyšlo.. :D 

Každopádně zase super zážitek! Je opravdu super že se taková akce pořádá :) Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby ten zvuk pocházel live přímo z mikrofonu ve výfuku, bylo by fajn, kdyby tam byla možnost si to jeho zprostředkování z repro vypnout :myslim Mnohem raději poslouchám odfuk truba a "prdění" při přeřazení. To nechce mít ale s sebou spolujezdce, kterému vadí otevřená okénka ve 150 km/h :D :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK pokus o umělého lva moc nevyšel. No dobře, ale o to jsou pohlednější připravené testovací vozy se lvem ve znaku. S tím se dá souhlasit nebo také ne? 

Teplá kůže by asi v tomto studeném počasí všem pořadatelům vyhovovala. Je na místě jim poděkovat. Dnes jsem si tu šichtu a nimi dal. Jaké to bylo? No byla zima: Dle jejich slov to, ale včera bylo o dost horší. Přemýšlím co je lepší. Chladno jako dnes nebo + 35 stupňů bez jediného mráčku. ( to jsem si vždy spálil plešku 😀 ) Za těch dosavadních jedenáct opakování jsme zažili vše snad jen ten sníh nás nepotkal.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se zúčastil v Českých Budějovicí Emotion Day, kdy jsem měl jako spolujezdce s vozidly Peugeot 508 GT PureTech 225 S&S EAT8  a   Peugeot  308 5dv. GTi 1.6 PureTech 260 S&S MAN6, členku P-C @Verysek, které bych rád touto cestou poděkoval za příjemné jízdy + příjemnou komunikaci. Počasí vyšlo. Už se těším na další rok.
  Na místě jsem potkal další členy P-C @EronixHD a @Chozeluizskuner.

Jen je škoda, že se nedávali ,,dárky" v podobě modelu Peugeot, abych měl do sbírky.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...