Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Emotion Day(s) 2019 - Peugeot Roadshow


Verýsek

Recommended Posts

Tak teď jsem poněkud zmaten, v tabulce, co je na začátku tohoto tématu je, že ED se konají v Pardubicích 14.6. v Pátek a já jsem přihlášený a potvrzení mám na 15.6. v sobotu? Tak doufám, že je to opravdu v sobotu?

Jinak chci sebou vzít malého Pepču a předpokládám, že to nebude problém, při zkušební jízdě? Nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kupák napsal:

Tak teď jsem poněkud zmaten, v tabulce, co je na začátku tohoto tématu je, že ED se konají v Pardubicích 14.6. v Pátek a já jsem přihlášený a potvrzení mám na 15.6. v sobotu? Tak doufám, že je to opravdu v sobotu?

A taky je tam uvedeno, že pokud dojde k nějakým změnám, tak budete informováni. Takže stačí překliknout o pár příspěvků níž, kde jsou uvedené ty změny a oficiální rozpis :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kupák napsal:

Tak teď jsem poněkud zmaten, v tabulce, co je na začátku tohoto tématu je, že ED se konají v Pardubicích 14.6. v Pátek a já jsem přihlášený a potvrzení mám na 15.6. v sobotu? Tak doufám, že je to opravdu v sobotu?

Jinak chci sebou vzít malého Pepču a předpokládám, že to nebude problém, při zkušební jízdě? Nebo jo?

V Pardubicích jsme v sobotu 15.6. ✌️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...