Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec ke srazu


Recommended Posts

Aneb když se @Veverka po zelený smršti vrací do chatky :D :D :D :D :D  to video doporucuju shlednout :D 

https://prask.nova.cz/clanek/novinky/video-opila-veverka-se-snazi-lezt-po-stromech-a-nejde-ji-skakat.html

"Podlaha byla pokryta rozlitým pivem, ve kterém se válely střepy z rozbitých sklenic a lahví," říká pan Boulter (62), tajemník soukromého železničního klubu.

Ten byl zpočátku přesvědčený o tom, že se do jejich areálu nacházejícího se nedaleko Evesham v anglickém Worcestershire někdo vloupal.

"Pak jsem ale uviděl podivně se potácející veverku, která se vynořila zpoza krabice s chipsy. Spousta sáčků byla otevřená, zřejmě na ni přišel opilecký hlad," dodává teď už se smíchem ve tváři.

A aby toho nebylo dost, pootevřela veverka i výčepní kohoutky, takže pivo teklo na zem proudem. Roztomilý chlupatý živočich tak způsobil klubu škody v přepočtu asi za 15 tisíc korun.

"Ještě nikdy jsem neviděl opilou veverku. Byla pěkně vzteklá. Vůbec nevypadala roztomile jako když ji vidíte v parku. Nakonec se mi ji ale podařilo chytit do odpadkového koše na papír a vypustit ji z okna," říká pan Boulter.

Více na https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy-kuriozity/334415/opila-veverka-zdevastovala-hospodu-zpusobila-skody-za-tisice.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

opila-veverka.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem slíbil - objednáno a zaplaceno.   :super

Jen si nejsem jistý , zda je to přehledné řešení. :myslim     Copak o to, já na webu objednávám každou chvíli.  Ale můžou mezi námi být tací, co s tím budou mít problém - tak aby to nevzdali jen kvůli platbě  . . .   :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Scratch napsal:

Aneb když se @Veverka po zelený smršti vrací do chatky :D :D :D :D :D  to video doporucuju shlednout :D 

https://prask.nova.cz/clanek/novinky/video-opila-veverka-se-snazi-lezt-po-stromech-a-nejde-ji-skakat.html

"Podlaha byla pokryta rozlitým pivem, ve kterém se válely střepy z rozbitých sklenic a lahví," říká pan Boulter (62), tajemník soukromého železničního klubu.

Ten byl zpočátku přesvědčený o tom, že se do jejich areálu nacházejícího se nedaleko Evesham v anglickém Worcestershire někdo vloupal.

"Pak jsem ale uviděl podivně se potácející veverku, která se vynořila zpoza krabice s chipsy. Spousta sáčků byla otevřená, zřejmě na ni přišel opilecký hlad," dodává teď už se smíchem ve tváři.

A aby toho nebylo dost, pootevřela veverka i výčepní kohoutky, takže pivo teklo na zem proudem. Roztomilý chlupatý živočich tak způsobil klubu škody v přepočtu asi za 15 tisíc korun.

"Ještě nikdy jsem neviděl opilou veverku. Byla pěkně vzteklá. Vůbec nevypadala roztomile jako když ji vidíte v parku. Nakonec se mi ji ale podařilo chytit do odpadkového koše na papír a vypustit ji z okna," říká pan Boulter.

Více na https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-pribehy-kuriozity/334415/opila-veverka-zdevastovala-hospodu-zpusobila-skody-za-tisice.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

opila-veverka.jpg

Všechno popřu! 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapnul si na to... 😂👍 dukovany no..... 😃 to že nejedeš..., je nám šumák....... takovejch jako ty je.... :) dyť to nevadí že je nás 30...

 

zapomeňte na sraz v září.... 😅 máte jich moc a pak si moc vybíráte.... nebude a hotovo... a na jaře se sejdem v hojném počtu....... konec těmdle gárdenpárty.... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...