Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný pokec ke srazu


Recommended Posts

Ahoj organizátorům. :papa  

Vzhledem k tomu , že už nyní je jakékoliv ubytování se soukromým sociálním zázemím (nemám na mysli společné) obsazené, musím s opravdovou lítostí oznámit , že se tohoto srazu nezúčastníme . :(   :(   :(

PS.: Zkusím kouknout na blízké okolí . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá - tak jinak . . .   Prosím si rezervovat ubytování pro dva s vlastním sociálním zázemím (WC+Sprcha)  :papa

PS - na květen už mám další dvě akce , takže brod už tak daleko zase není.

PS/PS: jedna z květnových akcí (toto není reklama) :roker

 

Bike.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina červených rezervací je samozřejmě naše... ! :D  Klemoni neplaš mi tu... - Stačí, že sem plašila já.. :D
Čekám na hospodu a pak to přihlašovadlo co nejdřív spustíme.. dneska se měla hospoda ozvat, ale vyprdla se na to... takže zejtra tam volám... Právě mi umírá kamarádka, a díky srazu a vám všem, z toho aspoň nejsem tak v pr........ 😥 Díky....! :mad:😓
a Klemoni - speciálně pro tebe, páč tě tajně miluju... ;) ti teda bloknu jednu socku..., ale jestli pak nepojedeš, tak tě taky bloknu..! :D to bude doživotní ban.... ;) :D



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri jediné co mne může zastavit je ubytování a nebo smrt. Bez tebe a Kůstky a letadel a dcery a auta a mámy a Scratche a holícího strojku a Stib To a Adély a rybiček a Mrkvičky a PC a TV a benzínu a a a a a . . . . .    nemá můj život smysl  :D

Omlouvám se všem ostatním členů které jsem nejmenoval jako RH , Ra , Pe , Ve a tak dále . . .  :papa

PS @Weri 605 nech to moje plkání tak týden a pak to moderátora nech smazat. Nemají s tímto tématem moc společného  :xvul

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažujte... všichni.. nejen Scratch..... a velice pečlivě..! :)
Podzimní sraz vzhledem k četnosti, účastem, neochotě, financím atd atd (probíralo se i zde na fóru) zřejmě nebude... maximálně jednodenní... pokud se najde "pořadatel"... @radim.1008
 vidíš.. - třeba to bude tvůj čas na trhání trika... :D
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...