Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako rozobrať obklad zadnej časti?


mfiolek

Recommended Posts

Zdravim,

Nemáte niekto návod ako rozobrať tu plastovú časť so svetlom, 12V, ..., na obrázku? Potrebujem sa dostať pod ten textil k nejakému plastu, ktorý mi tam robí riadny hukot..

Dik.

 

 

IMG_20190404_100124.jpg

Upraveno uživatelem mfiolek
Úprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, no podarilo sa mi to rozobrať napokon.

Treba dať dole kryt kde je úchyt na plato, pod ním sú 4 šroby, tie dáš dole, ďalej, kde je to uchytené je na padle kde sklapaš sedačky, treba potiahnuť takú zapadku k sebe (ide ťažko).

Posledná vec je háčik na tašky, tiež je ho potrebné vybrať.

Napokon keď to už nemá kde držať, začneš rozoberať od B stĺpika (keďže je to v celku) a akonáhle je uvoľneny ten obklad B stĺpika tak už ide skoro samo (neboj sa zapojiť silu). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vieš čo bola tam uvolnená matka (skoro o polovicu) na nejakej plastovej somarine čo sa tvári ako chladič (neviem ako to ma klasicke SW, kedže mam hybrid), to som dotiahol, presne pod tym textilnym obkladom je to schovane, možno tam maš niečo podobne a je to uvolnene, stoji to zato sa tam pozrieť. Jedno menšie klepanie sa tym vytratilo ale keď prejdem po hrboľatom asfalte tak stale zaduní zo zadu okno alebo niečo, už to neriešim. Rozobral som cely kufor a nič nenašiel, tak už radsej prídavam volume na audiu. 😀

Najlepšie je skopiť jednu sedačku, posadiť niekoho do zadu a nech počúva poriadne že kde to klepe, ja som tak prišiel nato že presne pod tym krytom niečo hrnkoce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...