Jump to content
mfiolek

Ako rozobrať obklad zadnej časti?

Recommended Posts

Zdravim,

Nemáte niekto návod ako rozobrať tu plastovú časť so svetlom, 12V, ..., na obrázku? Potrebujem sa dostať pod ten textil k nejakému plastu, ktorý mi tam robí riadny hukot..

Dik.

 

 

IMG_20190404_100124.jpg

Edited by mfiolek
Úprava textu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to by zaujmalo aj mna, mam podobny problem, ties mi vzadu nieco bucha nechapem a ked je mokro alebo ked je auto dlhsie na slnku a sa zohreje tak to robi menej, nechapem ako

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, no podarilo sa mi to rozobrať napokon.

Treba dať dole kryt kde je úchyt na plato, pod ním sú 4 šroby, tie dáš dole, ďalej, kde je to uchytené je na padle kde sklapaš sedačky, treba potiahnuť takú zapadku k sebe (ide ťažko).

Posledná vec je háčik na tašky, tiež je ho potrebné vybrať.

Napokon keď to už nemá kde držať, začneš rozoberať od B stĺpika (keďže je to v celku) a akonáhle je uvoľneny ten obklad B stĺpika tak už ide skoro samo (neboj sa zapojiť silu). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vycvaknuť, je tam taká zapadka, treba ju celú vybrať a to vnútro stlacit aby to vypadlo von. (Aspoň myslím, že tak - ja som to ulomil, hold človek sa učí na vlastných chybách :D) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vieš čo bola tam uvolnená matka (skoro o polovicu) na nejakej plastovej somarine čo sa tvári ako chladič (neviem ako to ma klasicke SW, kedže mam hybrid), to som dotiahol, presne pod tym textilnym obkladom je to schovane, možno tam maš niečo podobne a je to uvolnene, stoji to zato sa tam pozrieť. Jedno menšie klepanie sa tym vytratilo ale keď prejdem po hrboľatom asfalte tak stale zaduní zo zadu okno alebo niečo, už to neriešim. Rozobral som cely kufor a nič nenašiel, tak už radsej prídavam volume na audiu. 😀

Najlepšie je skopiť jednu sedačku, posadiť niekoho do zadu a nech počúva poriadne že kde to klepe, ja som tak prišiel nato že presne pod tym krytom niečo hrnkoce.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som sa uz tak viezol a tiez tam nieco bucha +plus aj od podvozku to bolo pocut, tak neviem co tam bude.. Asi nejaky silentblok v ramene alebo co... Len naposledy ked sme to pozerali tak vsetko bolo pevne aj tie priecne ramena tak neviem.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...