Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 Ahoj všichni. Chystám se měnit spojku a nikdo není schopný říct jaký typ gufera je pod setrvačníkem. Poradil by někdo? 406 RHZ, VIN: VF38ERHZF81174018 Prodejce tvrdí že se mění pouze kroužek https://granex.cz/vyhledavani?search=012728 Minule se dávalo Corteco COS20033482 ale to nejde sehnat. Pokud jsem porovnával rozměry sedí mi tohle: CORTECO 20018430B Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 0127 28 ten sasic z odkazu moze byt to corteco 20018430B je kominok prevodovky meni sa to tiez ked je prevodovka dole ale je to nieco ine ako semerink kluky Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 Prvně mi schválil ten můj díl ale dle vin pak poslal ten odkaz... Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 (edited) to je tiez na tvoje auto ale tento kominok (gufero prevodovky ) je na strane prevodovky jabka a hrusky Edited April 3, 2019 by krtek 2 Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 tu mas cislo toho kominka prevodovky podla tvojho vin 2105 37 Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 (edited) Tak teď už jsem uplnej magor. Jediný sasic je tohle https://granex.cz/tesneni-olejova-vana-sasic-1270280 a tam píšou těsnění olejové vany Edited April 3, 2019 by Jirka.budejovice Oprava Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 ano toto je pasovne na kluku za zotrvakom ,kasli na popis co tam pise OEM kod je svety nieco ako rodny list a to corteco 20018430B je pasovne na tvoju prevodovku to sa meni tiez Jirka.budejovice and ozzy56 2 Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 (edited) před 5 minutami, krtek 2 napsal: tu mas cislo toho kominka prevodovky podla tvojho vin 2105 37 A měnil bys i ten komínek? Pro změnu je to zase jiný než jsem myslel já. Ach jo OK vezmu oboje Edited April 3, 2019 by Jirka.budejovice Oprava Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 (edited) ano menil,ma sa to menit inak po case ti moze tiect olej z prevodovky do spojkovej skrine ,spojka +olej=pruser a zaroven by si mal este menit gufera poloos na prevodovke Edited April 3, 2019 by krtek 2 Jirka.budejovice and ozzy56 2 Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 (edited) nic vsetko sedi Edited April 3, 2019 by krtek 2 Jirka.budejovice 1 Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 Stejně je to hrozný že spojka už je třetina hodnoty auta. Ale kdybych ji neudělal teď tak už asi nikdy Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 ja uz to mam za sebou ,lacne to neni jak pises Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 Já už bohužel podruhé díky chipu jednoho nejmenovaného člena. 40tis a spojka podruhé v háji. Začala prokluzovat hned po 5ti tis. Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 vysoky krutak ,alebo medzikus chod si to dat odmerat na brzdu a pripadne upravit chip nemal by si byt vyssie ako 350nm innak seriova spojka zakape moc rychlo ale chapem ze do starej herky vrazat tolke peniaze uz asi nema zmysel Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 (edited) Kašlu na to, chipu jsem se konečně po 5 letech zbavil. Hned je to lepší. A spotřeba taky zůstala, jen palubak už nekecá že to žere o litr méně a ukazuje na chlup přesně. Za mě chip už nikdy Edited April 3, 2019 by Jirka.budejovice Oprava ozzy56 and Péťa 2 Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 (edited) lebo si vzal macku vo vreci (nemam nic proti chiperom ,je to kazdeho osobna vec),ak by si to mal odmerane a doladene bolo by to o niecom ine ale aj vtedy moze spojka zakapat ak je tesne pred koncom ale to tvoj pripad zrejme nebude ja to mam takto spravene a ziadne problemy s tym nemam ,lebo vidis co tam realne je a tymi parametrami to neprestrelis Edited April 3, 2019 by krtek 2 Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 Radši to ani nechci rozvádět jak to celé probíhalo. Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 ani nepis lebo vyvolas tretiu svetovu ,ako pisem nehanim nikoho je to osobna vec kazdeho jedneho ako si to da upravit Jirka.budejovice 1 Quote
Jirka.budejovice Posted April 3, 2019 Author Posted April 3, 2019 S tou třetí světovou si to trefil, to bych to tu schytal Quote
krtek 2 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 a nad setom jednohmoty si sa nezamyslal? vyslo by to lacnejsie a este takto spojku si menil komplet aj s dvojhmotou? ci bez? ozzy56 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.