Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Šrouby na litá kola


rostar

Recommended Posts

Vážení clubaci. Mám dotaz na šrouby na litá kola. Litá kola mám originál i šrouby ale nezdá se mi že šrouby drží disk jen tak asi na 7_10mm. Je to v pořádku kvůli bezpečnosti? Předem díky za odpovědi. A ještě když dám vyvažování tělíska dovnitř tak drou o třmen brzd. Dík Rostar. Mám Peugeot 406 2.0 Hdi rv 2000. 

Upraveno uživatelem rostar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaleží jaká kola máš a jaké šrouby k nim, fotka by pomohla. Jinak zavažíčka na 15" kola když maš vepředu 283mm kotouče musiš nechat nalepit snížené, jinak to drhne, nebo natloukací, ale to není uplně vzhledné. Ja měl ty tenký (snížený) a bylo to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem právě zjistil, že asi budu muset koupit nové šrouby:(

když jsem auto koupil, tak auto bylo na plechách a v kufru krabice se šroubama od elektronů. Teď jsem koupil Coraily a byl jsem klidu, že šrouby mám... problém je v tom, že nevím jaké kola byly na autě původně, resp od jakých kol ty moje šrouby jsou... myslím si že původní vzhledem k roku výroby (1996) budou tak Opaly, ale nevím jak to zjistit a nevím jak zjistím, co to je vlastně za šrouby.... jinak vin je VF38BRFVE80208638, kdyby se na to chtěl náhodou někdo podívat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, PaKr napsal:

tak jsem právě zjistil, že asi budu muset koupit nové šrouby:(

když jsem auto koupil, tak auto bylo na plechách a v kufru krabice se šroubama od elektronů. Teď jsem koupil Coraily a byl jsem klidu, že šrouby mám... problém je v tom, že nevím jaké kola byly na autě původně, resp od jakých kol ty moje šrouby jsou... myslím si že původní vzhledem k roku výroby (1996) budou tak Opaly, ale nevím jak to zjistit a nevím jak zjistím, co to je vlastně za šrouby.... jinak vin je VF38BRFVE80208638, kdyby se na to chtěl náhodou někdo podívat:)

Na Opale byli ty rovný dlouhý šrouby s vysokou hlavou, ty s tím rozšířením do ty díry nevlezou celý.

Potřebuješ ty vpravo na obrázku

image.png

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@velkybanan díky, aspoň už vím, co ke mě nedorazilo:D, ale stejně se mi Coraily líbí víc:)

@Radek Hurvajz díky, až budu u auta, tak se na ty šrouby kouknu, případně sem hodím foto

tak v mám tyto - dvě sady bezpečnostích (vlevo a vprostřed) a obyčejné ten vlevo nepasuje zbytek vypadá,že v poho

IMAG0985.jpg

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...